Google Photos مجموعه حافظه «بهترین های بهار 2022» را اضافه می کند

Google Photos اکنون برخی از تأثیرگذارترین تصاویر «بهترین‌های بهار 2022» شما را با مجموعه دیگری از حافظه‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی نمایان می‌کند.

طی 12 ماه گذشته، Google Photos شیوع مجموعه‌های سفارشی Memories را در برنامه گالری از پیش نصب شده افزایش داده است. این بدان معناست که ممکن است محتوای واقعاً شخصی را بر اساس زمینه عکس‌ها و ویدیوهای خود ببینید – مانند مکان یا یک شخص/حیوان خانگی در محتوای پشتیبان‌گیری شده.

از زمان ظهور مجموعه‌های Memories، ما شاهد هستیم که داستان‌های در دسترس بیشتری درست در چرخ فلک برتر Google Photos ظاهر می‌شوند. از سال 2022، اگر در فصول خاصی عکس گرفته‌اید، Google انتخاب‌های منظم «بهترین» را ارائه می‌کند. آخرین مورد اضافه‌ای که ممکن است با آن روبرو شوید مجموعه «بهترین‌های بهار 2022» هنگام راه‌اندازی Google Photos در دستگاه‌های خود است.

طبیعتاً، مجموعه «بهترین‌های بهار 2022» شما در Google Photos ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد. بیشتر عکس‌های انتخاب شده من شامل مناظر آفتابی و بناهای تاریخی همراه با نرگس‌های اجباری است، اما بسته به محل زندگی‌تان ممکن است تغییرات منطقه‌ای را ببینید. Google Photos همچنین به‌شدت تلاش می‌کند تا یک کتاب عکس را با هر تصویر Memories با گزینه «پیش‌نمایش کتاب» در سمت چپ پایین هر پیش‌نمایش تمام‌صفحه به فروش برساند.

رمزگشایی معیارهایی که گوگل برای تعیین اینکه آیا عکس‌ها به مجموعه حافظه «بهترین بهار 2022» اضافه می‌شوند یا خیر کار می‌کند، در واقع سخت است. هیچ ارتباط مستقیمی فراتر از آب و هوای خوب با آنچه که تاکنون در بسیاری از دستگاه های آزمایشی خودمان می بینیم وجود ندارد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما دقیقاً مطمئن نیستیم که آیا یا چه زمانی ممکن است این گزینه را در حساب شخصی خود دریافت کنید.

با این حال، ممکن است اکنون زمان بررسی Google Photos باشد. اگر مجموعه جدید را دارید، حتماً در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر در Google Photos:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: