3 ویژگی جدید پرداخت آنلاین

خریداران به ما می گویند که در هنگام چک کردن آنلاین به سه چیز بیشتر اهمیت می دهند: امنیت، راحتی و دسترسی به ابزارهای خرج کردن هوشمند.

امروز، سه ویژگی جدید Google Pay را معرفی می‌کنیم که آن کادرها را علامت می‌زنند و تجربه پرداخت امن‌تر و مفیدتری را برای شما به ارمغان می‌آورند.

1. به راحتی مزایای کارت خود را ببینید

بسیاری از کارت های اعتباری پاداش خرید و پس انداز ارائه می دهند. اما اگر چندین کارت با این مزایا دارید، ممکن است کمی کار طول بکشد تا بفهمید کدام یک بهترین پاداش را برای خرید شما دارد. به عنوان مثال، برخی از کارت‌ها مزایایی را برای خریدهای مرتبط با سفر ارائه می‌کنند، در حالی که برخی دیگر بر صرف غذا در بیرون از خانه تمرکز می‌کنند یا در هر خرید، صرف نظر از دسته‌بندی، پول نقد ارائه می‌دهند. اکنون Google Pay مزایای کارت شما را هنگام تسویه‌حساب نشان می‌دهد تا این تصمیم را بسیار آسان‌تر کند.

از امروز، دارندگان کارت American Express و Capital One که در دسک‌تاپ Chrome چک می‌کنند، مزایای انتخابی برای کارت‌های خاص را در منوی کشویی تکمیل خودکار می‌بینند و به شما کمک می‌کنند کارتی را انتخاب کنید که بیشترین ارزش را برای شما به همراه داشته باشد. ما قصد داریم در آینده این را به کارت های بیشتری گسترش دهیم.

Source link