Google در برنامه حفاظت پیشرفته، کلیدهای عبور را برای کاربران پرخطر ارائه می کند

رمز عبور چیست؟

کلیدهای عبور جایگزین آسان‌تر و ایمن‌تری برای گذرواژه‌ها هستند – در واقع در هنگام ورود 50 درصد سریع‌تر استفاده می‌شوند. رمزهای عبور مبتنی بر احراز هویت FIDO هستند و آنها را در برابر فیشینگ مقاوم می‌سازد تا کاربران در برابر مواردی مانند ایمیل‌های جعلی و جعلی محافظت شوند. استفاده از آنها آسان است زیرا فقط به اثر انگشت، اسکن صورت یا پین متکی هستند. سال گذشته، ما شروع به انتشار کلیدهای عبور کردیم که به طور خودکار به افراد کمک می کرد امنیت حساب خود را بهبود بخشند. با کلیدهای عبور، کاربران:

  • انتخاب: کلیدهای عبور را می توان در دستگاه های شخصی شما مانند تلفن و لپ تاپ و همچنین اکثر کلیدهای امنیتی فیزیکی مدرن ایجاد کرد. آنها به طور پیش فرض برای استفاده بدون رمز عبور طراحی شده اند، اما در صورت تمایل می توانند برای استفاده پس از رمز عبور نیز تنظیم شوند.
  • راحتی: کلیدهای عبور راحت تر از رمزهای عبور سنتی هستند زیرا لازم نیست هر بار که وارد می شوید آنها را به خاطر بسپارید یا آنها را تایپ کنید.
  • امنیت: رمزهای عبور امن تر از رمزهای عبور سنتی و اشکال قدیمی احراز هویت چند عاملی هستند، زیرا به دستگاه شما متصل هستند و در سرورها ذخیره نمی شوند یا مستعد حملات فیشینگ نیستند.

چگونه کلیدهای عبور به APP کمک می کنند؟

به طور سنتی، کاربران برای ثبت نام در APP، با استفاده از رمز عبور خود و یکی از کلیدهای امنیتی برای ورود به برنامه، ملزم به داشتن دو کلید امنیتی فیزیکی بودند. . به عنوان مثال، این ممکن است برای یک روزنامه نگار که یک منطقه جنگی را پوشش می دهد، یک کارگر کمپین مسافرتی یا یک رهبر تجاری که در آخرین لحظه سفر می کند، دشوار باشد. کلیدهای عبور به کاربران پرخطر این امکان را می دهند که برای احراز هویت مقاوم در برابر فیشینگ، به راحتی و امنیت ناشی از استفاده از دستگاه های شخصی که قبلاً دارند، بر خلاف دستگاه یا ابزار دیگری مانند کلید امنیتی، تکیه کنند. می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد کلیدهای عبور با کلیدهای امنیتی در وبلاگ امنیتی ما بیابید.

چگونه با استفاده از کلید عبور در APP ثبت نام کنم؟

کاربران ابتدا باید مطمئن شوند که یک دستگاه و مرورگر سازگار دارند. پس از تأیید سازگاری، می توانند این مراحل را برای ثبت نام در APP با استفاده از کلید عبور دنبال کنند:

  1. از صفحه ثبت نام برنامه حفاظت پیشرفته دیدن کنید
  2. روی «شروع به کار» کلیک کنید
  3. برای تکمیل فرآیند ثبت نام، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. می توانید انتخاب کنید که با یک رمز عبور یا با یک کلید امنیتی فیزیکی ثبت نام کنید

همچنین از شما می‌خواهیم که در حین ثبت‌نام گزینه‌های بازیابی را اضافه کنید (مثلاً شماره تلفن و ایمیل، یا کلید عبور یا کلید امنیتی دیگری)، که ترکیبی از آن‌ها به شما کمک می‌کند در صورت قفل شدن به حساب خود دسترسی مجدد پیدا کنید.

مشارکت های جدید برای محافظت از افراد پرخطر در سراسر جهان

امروز، ما مشتاق هستیم که همکاری جدیدی را با اینترنیوز راه اندازی کنیم تا از طریق شبکه جهانی شرکای امنیتی و مربیان اینترنیوز به خبرنگاران و کارکنان حقوق بشر حمایت امنیتی و امنیتی ارائه کنیم. این برنامه شامل 10 کشور از جمله در آسیا، آمریکای لاتین و اروپا خواهد بود.

این مشارکت مکمل کار مداوم ما برای ایجاد ابزارها و منابع ایمنی آنلاین مانند APP، Project Shield و سهولت بیشتری برای کاربران پرخطر است. تا به امروز، شبکه شریک ما بیش از 200000 کلید امنیتی رایگان را در سراسر جهان توزیع کرده و در 20 کشور از آسیا و اروپا تا آمریکای شمالی آموزش های امنیتی ارائه کرده است. ما همچنین آموزش های امنیتی خود را با Defending Digital Campaigns، IFES، Possible و Asia Centre گسترش داده ایم.

Source link