Google On Recipe Pages – آیا آنها خیلی طولانی می شوند؟

گوگل شکایات مربوط به طولانی شدن صفحات دستور غذا را می شنود و پیشنهاد می کند صفحات مختصرتر ممکن است برای کاربران بهتر باشد.

این را جان مولر، مدافع جستجوی گوگل، در جریان پاتوق ساعات اداری سئوی مرکزی جستجوی گوگل که در 4 مارس ضبط شد، بیان کرد.

در طول نمایش، مولر از یک وبلاگ نویس مواد غذایی سؤالی دریافت می کند که در مورد پیامدهای SEO از نوشتن چندین محتوا در مورد یک دستور غذا می پرسد.

ایده آنها این است که یک صفحه فقط با دستور غذا داشته باشند و اطلاعات پشتیبانی کننده در مورد آن دستور غذا در صفحات جداگانه داشته باشند.

آنها از مولر می پرسند که آیا این یک استراتژی خوب در مقایسه با داشتن تمام اطلاعات در مورد یک دستور غذا در یک صفحه است

جدا کردن صفحات طولانی دستور غذا به چندین مقاله

مولر معتقد است ایجاد یک صفحه برای تمرکز بر روی دستور پخت و جدا کردن محتوای پشتیبانی از صفحات دیگر، ساختاری عالی برای کاربران خواهد بود.

این بر اساس بازخوردهایی است که مولر از افرادی می شنود که می گویند قبل از رسیدن به دستور پخت، محتوای اضافی زیادی در صفحات دستور غذا وجود دارد.

مولر می‌گوید از نظر گوگل خوب است که محتوا را در چندین صفحه پخش کنیم:

از دیدگاه گوگل، این قطعا مشکل ساز نیست. این چیزی است که در آن، به خصوص با محتوای دستور غذا، من شکایات زیادی از مردم دریافت می کنم که احساس می کنند این دستور العمل های طولانی هستند، و “من وقت ندارم به داستان زندگی نگاه کنم و همه این موارد دیگر را در این مورد مرور کنم. صفحه – من واقعاً فقط دستور غذا را می خواهم.

بنابراین، اگر بتوانید آن را از هم جدا کنید و روی خود دستور غذا تمرکز کنید، و شاید برخی از سوالات مربوط به آن دستور غذا را جدا کنید، از دیدگاه کاربر که به نظر چیز خوبی است.

مولر خاطرنشان می کند که چالش این رویکرد متعادل کردن قدرت صفحات جداگانه است.

مطالب پیشنهادی  پیام‌های Google به زودی می‌تواند عملکردهای کش رفتن را سفارشی کند، غیرفعال کند

هرچه مقالات بیشتری درباره یک دستور غذا منتشر شود، کلمه کلیدی رقیق‌تر می‌شود.

یکی از راه‌های تقویت سیگنال‌های یک صفحه نسبت به سایرین این است که فقط به محتوای پشتیبانی از دستور اصلی پیوند دهید.

سپس گوگل سیگنال واضحی در مورد اینکه کدام صفحه مهمترین است دریافت می کند.

«این چیزی است که من فکر می‌کنم تعادل با توجه به اینکه چقدر این صفحات منفرد را قوی می‌کنید مشکل باشد. به ویژه، اگر به نوعی در وب سایت خود تقسیم بندی می کنید، شاید در رابطه با پیوندهای داخلی نیز، که ناگهان هر دستور غذا به دو صفحه تبدیل می شود، البته ما باید دو صفحه را برای هر دستور غذا فهرست کنیم.

و ما باید به دو صفحه در هر دستور غذا ارزش دهیم، به این معنی که شما به طور بالقوه چیزها را کمی رقیق می کنید. از طرف دیگر، اگر آن را به گونه ای تنظیم کنید که شاید این صفحات سؤالات متداول فقط از طریق دستور غذا پیوند داده شده باشند، و محتوای اصلی وب سایت شما خود دستور غذا باشد، انتظار می رود بتوانیم بر روی آن تمرکز کنیم. دستور آشپزی.

و اگر کسی چیزی را جستجو کند که در بخش سؤالات متداول آن دستور غذا باشد، ما می‌توانیم صفحه سؤالات متداول را در نتایج جستجو نشان دهیم.»

نکته ای در مورد استفاده بیش از حد از نشانه گذاری سوالات متداول

در مورد نشانه‌گذاری پرسش‌های متداول، مولر خاطرنشان می‌کند که گوگل می‌داند که برخی سایت‌ها از آن بیش از حد استفاده می‌کنند تا فضای بیشتری را در نتایج جستجو اشغال کنند.

مطالب پیشنهادی  Steam در ChromeOS برای Chromebookهای Intel i3، Ryzen 3 باز می شود

اکنون، گوگل در تلاش است تا میزان نتایج غنی از سوالات متداول نشان داده شده در SERP ها را کاهش دهد:

از دیدگاه داده‌های ساختاریافته، از دیدگاه نتایج غنی، مردم گاهی اوقات دوست دارند نشانه‌گذاری پرسش‌های متداول را در همه صفحات قرار دهند، زیرا فضای بیشتری را در نتایج جستجو می‌افزایند.

من فکر می‌کنم که از دیدگاه ما، این تقریباً شبیه راه خروج است، زیرا ما دیده‌ایم که مردم این کار را انجام می‌دهند و سعی می‌کنیم تعداد ورودی‌های سؤالات متداول را که در نتایج جستجو نشان می‌دهیم کاهش دهیم، فقط به این دلیل که اینطور نیست. برای کاربرانی مفید است که در هر نتیجه این مجموعه سوالات متداول وجود دارد.”

مولر این موضوع را بیان می کند تا به این نکته اشاره کند که جدا کردن محتوای سؤالات متداول از دستور غذا برای جستجو منطقی است:

بنابراین انتقال آن به یک صفحه جداگانه از دیدگاه من منطقی است. به این ترتیب که نتیجه دستور غذا را با تمام این داده های ساختاریافته اضافی سنگین نمی کنید. شما واقعاً اینگونه هستید که اگر مردم اطلاعات بیشتری بخواهند، ما آن اطلاعات را داریم. اگر مردم بخواهند فقط روی دستور غذا تمرکز کنند، ما هم این اطلاعات را داریم.»

پاسخ کامل مولر را در ویدیوی زیر بشنوید:


تصویر ویژه: RossHelen/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور