Google News با تمرکز بر سفارشی‌سازی طراحی مجدد دسک‌تاپ دریافت می‌کند

به مناسبت بیستمین سالگرد خود در سال جاری، Google News روی دسکتاپ امروز طراحی مجددی را دریافت می‌کند که بر سفارشی‌سازی با «ارسال داستان‌های برتر، اخبار محلی و انتخاب‌های شخصی‌شده برای شما به بالای صفحه» تمرکز دارد.

با عناصر به اشتراک گذاشته شده از برنامه‌های Android و iOS، Google News اکنون ردیفی از برگه‌ها را در بالای صفحه در زیر فیلد جستجو نشان می‌دهد. با تعویض کشوی پیمایش در سمت چپ، خانه، برای شما، و دنبال کردن وجود دارد. این با مشتری تلفن همراه مطابقت دارد، در حالی که بخش‌هایی برای کشور شما، جهان، محلی، کسب و کار، فناوری، سرگرمی، ورزش، علم و سلامت بعد از آن قرار می‌گیرند.

طراحی مجدد دسکتاپ Google News با سرصفحه «توضیحات شما» شروع می‌شود که روز/تاریخ و دمای فعلی را یادداشت می‌کند، که می‌تواند برای دریافت پیش‌بینی 4 روزه گسترش یابد. «داستان‌های برتر» اولین کارت است، در حالی که «اخبار محلی» و «انتخاب‌ها برای شما» درست در کنار آن هستند. گوگل از رنگ‌های پاستلی برای متمایز کردن عناوین بخش استفاده می‌کند.

اکنون می‌توانید از دکمه فیلتر برای اضافه کردن مکان‌های مختلف به بخش اخبار محلی خود استفاده کنید، بنابراین هرگز اخبار مهم شهرها و شهرهای مورد علاقه خود را از دست ندهید. این تغییر جدیدترین روشی است که ما اخبار محلی را برای کاربران سراسر جهان ارائه می کنیم.

بخش «موضوعات شما» با یک دکمه برجسته برای ویرایش کارت‌هایی (حداقل دو تا هشت تا) که در اینجا ظاهر می‌شوند، از جمله ترتیب ظاهر شدن آنها در مرحله بعدی قرار دارد:

این ویژگی جدید اسکرول و کلیک روی داستان‌هایی را که بیشتر مورد علاقه شما هستند، آسان می‌کند. می‌توانید موضوعات را اضافه، حذف یا مرتب کنید – برای شروع، کافیست روی دکمه سفارشی‌سازی آبی رنگ در سمت راست بالای بخش موضوعات شما کلیک کنید.

از دیگر نکات برجسته این طراحی مجدد دسک‌تاپ Google News می‌توان به بخش گسترده «بررسی حقایق» برای «مشاهده ادعای اصلی ارائه شده به همراه ارزیابی واقعیت‌سنجی شده از سوی سازمان‌های مستقل» اشاره کرد. “برای شما” و “فراتر از صفحه اول” صفحه اصلی را کامل می کنند.

مطالب پیشنهادی  از طریق سخنرانان خبره SEJ eSummit از طریقMrDannyGoodwin

Google News امسال 20 ساله می شود و راه اندازی امروز مصادف با بازگشت به اسپانیا به دلیل قانون جدید کپی رایت اروپا پس از یک “وقفه هشت ساله” است.

این اصلاح امروز با بازدید از news.google.com و ضربه زدن روی «امتحان کن» در بالای صفحه، به صورت زنده منتشر می‌شود. در حال حاضر، می‌توانید با رفتن به تنظیمات، که کنترل تم تاریک و واحد دما را نیز در اختیار دارید، به رابط کاربری قدیمی برگردید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور