Google «Nest Wifi Pro» با قیمت بالاتر 6E به بیرون درز کرد

در ماه ژوئن، گزارش دادیم که گوگل در حال کار بر روی یک روتر جدید Wi-Fi 6 است و اکنون به عنوان “Nest Wifi Pro” فاش شده است.

این دستگاه کمی بیش از یک ماه پیش وارد FCC شد و B&H اکنون آن را به عنوان “Google Nest Wifi Pro 6E Router” فهرست کرده است. احتمالاً نام فقط «Google Nest Wifi Pro» است و صفحه محصول استفاده از Wi-Fi 6E را تأیید می‌کند، که آخرین استاندارد اتصال موجود است که در شرایط ایده‌آل حداکثر سرعت 9.6 گیگابیت بر ثانیه را دارد. علاوه بر این:

تفاوت اصلی بین Wi-Fi 6 و 6E استفاده از محدوده سوم پهنای باند است که تقریباً بین 6 گیگاهرتز و 7 گیگاهرتز است. به طور کلی، Wi-Fi 6E نباید تأثیر مستقیمی بر سرعت بالقوه شبکه خانگی / اداری شما داشته باشد. در عوض، آن باند 6 گیگاهرتز معمولاً کمتر شلوغ است، به این معنی که پتانسیل کمتری برای تداخل دستگاه‌های خانگی با یکدیگر وجود دارد.

از نظر قیمت، یک روتر Nest Wifi Pro 199 دلار در مقابل 169 دلار برای روتر Nest Wifi 2019 و 99.99 دلار برای راه اندازی مجدد Google Wifi در سال 2020 هزینه دارد.

یک بسته 2 عددی 299.99 دلار و بسته 3 عددی 399.99 دلار است، در حالی که Nest Wifi Pro در رنگ های برفی (سفید)، کتانی (قهوه ای)، مه آلود (آبی روشن) و لیمویی (زرد/سبز روشن) موجود است. این رنگ با محصولات اخیر مانند Pixel Buds Pro، Nest Doorbell (باتری) و Pixel 7 آینده مطابقت دارد. علاوه بر این، ما هیچ چیز دیگری در مورد طراحی فیزیکی نمی‌دانیم.

در همین حال، هیچ یک از لیست ها به نقطه ای اشاره نمی کند که به عنوان یک توسعه دهنده شبکه و بلندگوی دستیار Google عمل می کند. این یک بازگشت به مدل Google Wifi است که تنها یک دستگاه را ارائه می دهد. تفاوت قیمت با این رویکرد تک سخت‌افزاری به اندازه یک روتر Nest Wifi و باندل نقطه امروزی نیست (269 دلار)، در حالی که اضافه کردن یک امتیاز دیگر 349 دلار است. در عوض، هر واحد دارای یک جک اترنت است.

مطالب پیشنهادی  ما حاضر نیستیم همه چیز را وارد کنیم

طرح نام‌گذاری «Pro» نشان می‌دهد که Nest Wifi موجود باقی خواهد ماند و از Pixel 6 و 7 Pro و همچنین Pixel Buds Pro پیروی می‌کند.

این فهرست به وضوح پیش از موعد بالا رفت و B&H می‌گوید Nest Wifi Pro Google یک “مورد جدید – به زودی” است. انتظار می رود در رویداد Made by Google در 6 اکتبر در کنار پیکسل 7 و 7 پرو و ​​همچنین پیکسل واچ عرضه شود. گوگل گفته است که در این رویداد انتظار سخت‌افزار Nest را دارد و این روتر Wi-Fi جدید می‌تواند به نسل دوم Nest Doorbell (سیمی) که هفته گذشته فاش کردیم بپیوندد.

اطلاعات بیشتر در Google Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور