پیام‌های Google واکنش‌های پیامکی را دریافت می‌کند، به اندازه iMessage آزاردهنده است

یک روز پس از اینکه مشخص شد اپل اعتبار گوگل را برای افزودن واکنش‌های iMessage به اندروید می‌گیرد، اپلیکیشن Messages شروع به استفاده از قابلیت گذاشتن واکنش‌ها در متن‌های پیامکی کرده است، که در حال حاضر با RCS امکان‌پذیر است.

در اواسط سال 2020، گوگل توانایی ارسال واکنش های مشابه iMessage را در RCS ارائه کرد. هنگامی که یک چت RCS دریافت می‌کنید، نگه داشتن آن به شما امکان می‌دهد یکی از هفت ایموجی، از جمله شست بالا/پایین و طیف وسیعی از حالات چهره را ترک کنید.

اکنون دو گزارش دریافت کرده‌ایم که کاربران پیام‌های Google می‌توانند به پیامک‌ها واکنش نشان دهند. مانند RCS، شما فقط فشار دهید تا هفت واکنش را دریافت کنید، که بدون تغییر هستند. اگر گیرنده پیامک از پیام‌ها استفاده می‌کند، واکنش فقط در گوشه سمت راست پایین ظاهر می‌شود.

برای گیرندگانی که از برنامه پیام‌های Google استفاده نمی‌کنند، چت RCS را فعال نکرده‌اند، یا در iOS، پیام برگشتی یک پیام متنی با شکلک فرستنده است که به دنبال آن چیزی است که در نقل قول به آن واکنش نشان داده می‌شود.

L: برنامه پیام‌ها در پیامک واکنش نشان می‌دهد | ر: واکنش های پیامکی از اندروید در آیفون (خط اول، سوم و چهارم)

طراحی بازگشتی گوگل زیباتر و از نظر بصری متمایزتر از مشابه آیفون است که به جای ایموجی فقط یک توضیح متنی ارسال می کند.

این بدون شک قابلیتی است که به کاربران پیام‌ها کمک می‌کند تا رساتر باشند. گفتنی است، ممکن است به مرور زمان آزاردهنده باشد زیرا کاربران اندرویدی که با دارندگان آیفون صحبت می کنند می توانند آن را تأیید کنند.

در همین حال، Google Messages – همانطور که در اوایل این ماه فعال کردیم – روی توانایی واکنش به یک چت RCS با هر شکلک کار می کند. این دو مورد می تواند مرتبط باشد.

اطلاعات بیشتر در Google Messages:

ممنون جان!

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: