راه های جدید برای رسیدن به 911 با RCS

تماس با 911 در شرایط اضطراری همیشه امکان پذیر نیست. در آن لحظات، ارسال پیامک به 911 ممکن است مفیدترین گزینه باشد. به همین دلیل است که با همکاری شرکت فناوری اضطراری RapidSOS، در زمستان امسال به تدریج امکان ارسال پیامک 911 با RCS (خدمات ارتباط غنی) را به مراکز تماس اضطراری ایالات متحده آغاز خواهیم کرد، از مناطقی که قابلیت ارسال متن به 911 وجود دارد. در حال حاضر برای بستن شکاف در پوشش ارتباطات اضطراری و ارائه مزایای ایمنی جدید پشتیبانی نمی شود. برای اولین بار در Google Messages موجود است، ارسال پیامک اضطراری با RCS قابلیت‌های ارتباطی ایمنی حیاتی را در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید برای شما به ارمغان می‌آورد.

راه جدیدی برای رسیدن به 911 با RCS

امروزه می‌توانید در برخی مکان‌ها از طریق پیامک به 911 پیامک ارسال کنید. با این حال، ارسال پیامک به 911 از طریق پیامک فقط برای حدود 53 درصد از مراکز تماس پاسخگوی اضطراری ایالات متحده در دسترس است و همیشه به شما امکان اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها را نمی دهد. استفاده از RCS برای رسیدن به 911 مزایای ایمنی جدیدی را به همراه دارد و به شما امکان می دهد:

  • تحویل درخواست اضطراری خود را تأیید کنید و ببینید آیا پاسخ دهندگان اضطراری به طور فعال به پیام های شما پاسخ می دهند یا خیر. این عدم اطمینان از انتظار برای دیدن اینکه آیا پیام های شما ارسال شده است را از بین می برد.
  • تصاویر و ویدیوهایی با وضوح بالا ارسال کنید تا به اولین پاسخ دهندگان تصویر واضح تری از وضعیت شما ارائه شود. این می تواند برای کمک به پاسخ سریعتر و موثرتر از سوی ارائه دهندگان خدمات اضطراری بسیار مهم باشد.
  • مکان دقیق و اطلاعات اضافی خود را بطور خودکار از طریق سرویس مکان اضطراری Android به اشتراک بگذارید، مانند تنظیمات زبان شما و اطلاعات پزشکی را انتخاب کنید، تا امدادگران اورژانس دقیقا بدانند کجا باید بروند و حتی اگر قادر به پاسخگویی نباشید، بتوانند جزئیات مفیدی را از شما دریافت کنند.

Source link