YouTube Premium می‌تواند از اشتراک‌گذاری مستقیم Google Meet استفاده کند

در ابتدای این ماه، Google Meet اشتراک‌گذاری زنده را معرفی کرد که «به همه شرکت‌کنندگان جلسه اجازه می‌دهد با محتوایی که به اشتراک گذاشته می‌شود تعامل داشته باشند» و اکنون می‌توانید آن را در YouTube آزمایش کنید.

اگر مشترک YouTube Premium در Android هستید، روی آواتار نمایه خود در گوشه بالا سمت راست > تنظیمات > ویژگی‌های جدید را امتحان کنید ضربه بزنید. (شما همچنین می توانید در وب بپیوندید، اگرچه در حال حاضر این فقط یک ویژگی Android است.) آزمایش «تماشای یوتیوب همراه با Google Meet» را پیدا خواهید کرد، در حالی که «Princh to Zoom» فردا حذف می شود.

با استفاده از اشتراک‌گذاری زنده Google Meet، YouTube را با دوستان تماشا کنید

پس از فعال کردن، ممکن است مدتی طول بکشد تا قابلیت به طور کامل عملیاتی شود:

  • یک تماس Google Meet در تلفن Android خود شروع کنید و دوستان خود را دعوت کنید
  • برنامه YouTube را باز کنید
  • یک ویدیو برای تماشا و پخش آن پیدا کنید
  • وقتی از شما خواسته شد، تأیید کنید که می‌خواهید جلسه اشتراک‌گذاری زنده Meet را شروع کنید

این توانایی برای تماشای ویدیوها برای اولین بار برای دستگاه های سامسونگ با Google Duo در ابتدای سال جاری اعلام شد. از دیگر قابلیت‌ها می‌توان به تنظیم یک لیست پخش در Spotify و انجام بازی‌هایی مانند Heads Up!، UNO! موبایل یا کهوت!

وقتی منوی سرریز جلسه را باز می‌کنید، به ویژگی‌های موجود مانند نظرسنجی و پرسش و پاسخ می‌پیوندد، همچنین اشتراک‌گذاری زنده در زیر «فعالیت‌ها» قرار دارد. این آزمایش YouTube Premium تا ۲۹ سپتامبر در دسترس است و احتمالاً پس از آن راه‌اندازی گسترده‌تر اشتراک‌گذاری زنده Google Meet انجام خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در Google Meet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: