Google Meet رمزگذاری سمت سرویس گیرنده را برای کاربران Workspace سازمانی دریافت می کند

پس از راه‌اندازی برای Drive، Docs، Sheets و Slides، رمزگذاری سمت سرویس گیرنده Workspace (CSE) به Google Meet می‌آید.

Meet در حال حاضر همه داده‌های شما را در حالت استراحت و در حال انتقال بین امکانات ما رمزگذاری می‌کند – رمزگذاری سمت سرویس گیرنده به کاربران امکان کنترل مستقیم کلیدهای رمزگذاری و سرویس هویتی را که آنها برای احراز هویت برای آن کلیدها انتخاب می‌کنند، می‌دهد.

هدف این ویژگی شرکت‌هایی است که «به سطح بیشتری از محرمانگی نیاز دارند و رسانه‌ها را حتی برای گوگل غیرقابل کشف می‌کند»، از جمله صدا و تصویر. رمزگذاری سمت مشتری می تواند برای رعایت انطباق در صنایع بسیار تنظیم شده و “تماس های مربوط به مالکیت معنوی حساس” مفید باشد.

CSE برای اولین بار برای سرویس گیرنده وب Meet راه اندازی می شود، با پشتیبانی سخت افزاری نرم افزار موبایل و اتاق جلسه «بعداً» علاوه بر این، «فقط شرکت‌کنندگان در سازمان Workspace شما می‌توانند به تماس‌های رمزگذاری‌شده سمت سرویس گیرنده دعوت شوند – دسترسی مهمان در آینده معرفی خواهد شد». سایر جزئیات پیاده سازی عبارتند از:

  • وقتی رمزگذاری سمت سرویس گیرنده روشن است، سازمان‌دهنده باید ملحق شود تا تماس شروع شود. اگر شرکت‌کنندگان زودتر ملحق شوند، باید منتظر بمانند تا سازمان‌دهنده قبل از برقراری ارتباط با دیگران بپیوندد.
  • برخی از عملکردهایی که نیاز به پردازش سمت سرور یا تجزیه رسانه تماس دارند، کار نمی کنند، به عنوان مثال حذف نویز مبتنی بر ابر یا شرح های بسته.
  • رمزگذاری سمت کلاینت از شماره گیری ورودی/خروجی پشتیبانی نمی کند

آوردن رمزگذاری سمت مشتری به Meet، نقطه عطف مهم دیگری در کار رمزگذاری پیشرو در صنعت Google Workspace است که به کاربران ما بالاترین درجه حفاظت و کنترل بر داده‌هایشان را ارائه می‌دهد.

  • در دسترس مشتریان Google Workspace Enterprise Plus، Education Standard و Education Plus که میزبان تماس‌های رمزگذاری‌شده سمت مشتری هستند
  • برای Google Workspace Essentials، Business Starter، Business Standard، Business Plus، Enterprise Essentials، Education Fundamentals، The Teaching and Learning Upgrade، Frontline، و غیرانتفاعی، و همچنین مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business در دسترس نیست.
مطالب پیشنهادی  اولین اجلاس مجازی گوگل برای کارشناسان محصول | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

با نگاهی به آینده، گوگل اعلام کرد که رمزگذاری سمت سرویس گیرنده Workspace را نیز به Calendar و Gmail می آورد.

اطلاعات بیشتر در Google Meet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور