Google Meet در حال راه اندازی تعویض حساب

به‌روزرسانی برنامه جدید و ادغام‌شده Google Meet در هفته گذشته نماد آبی Duo را بازگرداند زیرا برخی افراد در این انتقال سردرگم شده بودند، که اکنون با تغییر حساب جدید و تغییرات دیگر ادامه دارد.

علاوه بر نماد معرفی مجدد، نسخه 173 Google Meet (که قبلاً برنامه Duo بود) در حال تغییر حساب است. Meet (اصل) مدت‌هاست که اگر چندین حساب در دستگاه خود دارید (به عنوان مثال، شخصی و کاری) این قابلیت را در گوشه سمت راست بالا ارائه می‌دهد. تعویض حساب جدید Meet هنوز به طور گسترده در دسترس نیست.

نسخه 173 همچنین مدیریت پیوند پیش‌فرض را به‌روزرسانی می‌کند تا در صورت نصب، نشانی‌های وب جلسه به جای Meet (اصلی) در برنامه جدید باز شوند.

لوگوی آبی هفته گذشته بازگشت، زیرا افراد وقتی نمی‌توانستند «Duo» را در لانچر خود جستجو کنند، گم شدند. گوگل قصد دارد تجربه حضور Meet را تغییر دهد تا انتقال Duo-to-Meet را آشکارتر کند، و این شرکت اکنون این مقاله پشتیبانی را برای توضیح نمادهای مختلف دارد:

  • Google Meet: برنامه به روز شده Duo
  • Google Meet (اصلی): برنامه Meet به روز شده
  • Google Duo: برنامه قدیمی Duo

در همین حال، از امروز، فهرست «Google Duo» Play Store با نام، نماد، توضیحات و اسکرین‌شات‌های Meet به‌روزرسانی می‌شود تا انتقال را تقویت کند. نماد Meet در حال حاضر در اپ استور iOS در حال استفاده است، اما همچنان «Google Duo» نام دارد و قرار است در اواسط سپتامبر تغییر کند.

در ادامه مسیر، گوگل به کاربران برنامه Meet (اصلی) می گوید که به تجربه جدید Meet/Duo ارتقا دهند.

اطلاعات بیشتر در Google Meet:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور