8 نکته Google Maps که به شما کمک می کند در تعطیلات پیمایش کنید

3. در هزینه بنزین صرفه جویی کنید تا بتوانید بیشتر برای شادی تعطیلات خرج کنید.

علاوه بر جستجوی هر آنچه در طول مسیر خود نیاز دارید، جستجوی پس انداز در پمپ بنزین نیز آسان است. فقط «قیمت گاز» را در Google Maps جستجو کنید تا قیمت سوخت را در ایستگاه‌های نزدیک ببینید تا بتوانید ارزان‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

4. از عوارض و جاده های شلوغ خودداری کنید تا بتوانید در تمام مدت رانندگی شاد بمانید.

در تعطیلات ممکن است هزینه ها به سرعت افزایش یابد، پس چرا اجازه دهید پس انداز در پمپ بنزین متوقف شود؟ چه می‌خواهید از جاده‌های عوارضی اجتناب کنید یا ترجیح می‌دهید از بزرگراه دور بمانید و مسیر خوش‌منظره را انتخاب کنید، کافیست روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا مسیرهای خود را مشاهده کنید تا گزینه‌های خود را ببینید و انواع مسیرهای مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای جلوگیری.

5. برای رفت و آمد آسان به رویدادهای شلوغ تعطیلات، روی پرداخت‌های غیرلمسی ضربه بزنید و بروید.

چه در حال انجام کارهای تعطیلات باشید و چه در حال خرید از نمایشگاه های تعطیلات، Maps می تواند حمل و نقل عمومی شلوغ را راحت کند. برای حمل و نقل عمومی – حتی سفرهای چند پا – مستقیماً از Google Maps بدون نیاز به بیرون کشیدن کیف پول خود پرداخت کنید. برای مثال، اگر با قطار شهری وارد شهری می‌شوید و سپس از سیستم حمل‌ونقل شهری مانند مترو و اتوبوس استفاده می‌کنید، می‌توانید همه بلیت‌های خود را در Maps از طریق بیش از 250 شریک فروش بلیط در سراسر جهان خریداری کنید.

مطالب پیشنهادی  روندهای جستجوی Google در طول زمان علاقه جستجوی لاته ادویه کدو تنبل را نشان می دهد

برای اینکه تعطیلات خود را تا حد ممکن شاد نگه دارید، حتماً روندهای Google Maps را بررسی کنید که چه زمانی باید در جاده ها حرکت کنید تا از ترافیک روز شکرگزاری جلوگیری کنید و بهترین و بدترین زمان برای بازدید از مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی، دفاتر پست، مراکز خرید و موارد دیگر.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور