راه های جدید برای کشف پارک های ملی

پس از بازدید از 24 پارک از 63 پارک ملی ایالات متحده، می دانم که کاوش در فضای باز چقدر می تواند لذت بخش باشد – چه بیرون رفتن با بچه هایم در طبیعت یا تماشای مناظر خیره کننده در پیاده روی های طولانی با دوستان. بعد از تمام این سفرها، من همچنین با برخی از چالش‌هایی که با برنامه‌ریزی ماجراجویی در فضای باز پیش می‌آیند آشنا هستم – مانند یافتن بهترین مسیرها یا نزدیک‌ترین حمام‌های عمومی.

در این ماه، چهار به‌روزرسانی جدید برای Google Maps در iOS و Android ارائه می‌شود تا به شما کمک کند وقتی به یک پارک ملی می‌روید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید – همه در یک مکان. با این به‌روزرسانی‌ها، همه چیز، از پیدا کردن مسیرتان در اطراف پارک گرفته تا کشف کارهایی که باید زمانی که آنجا هستید، انجام دهید، حس پیاده‌روی در پارک را خواهید داشت.

به سرعت ببینید جاذبه های پارک چه باید کرد

اکنون می‌توانید به سرعت محبوب‌ترین مکان‌ها را در یک پارک شناسایی کنید – مانند جاذبه‌ها، اردوگاه‌ها، مراکز بازدیدکنندگان و مسیرهای پیاده‌روی – با کمک انجمن Maps.

بگویید که علاقه مند به بازدید از پارک ملی یلوستون هستید. پارک را جستجو کنید و عکس‌های برجسته برای جاذبه‌های کلیدی مانند Old Faithful را خواهید دید. روی هر یک از عکس‌ها ضربه بزنید تا جزئیات بیشتری را دریافت کنید – مانند ویدیوها و نظرات – از افرادی که قبلاً آنجا بوده‌اند، بنابراین می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا آن را به برنامه سفر خود اضافه کنید یا خیر و سفری را برنامه‌ریزی کنید. سنگ ها.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور