روندهای Google Maps برای سفر در تعطیلات، خرید و موارد دیگر

ازدحام جمعیت در تعطیلات کافی است تا کسی بگوید «Bah Humbug!» ما به اطلاعات Popular Times نگاه کردیم تا بهترین و بدترین زمان‌ها را برای بازدید از مکان‌هایی که در طول تعطیلات بیشتر به آن نیاز دارید، تعیین کنیم. آنها و زمان کمتری در صف ایستادن.

فرودگاه ها. برای کسانی از ما که در این فصل بدون گوزن شمالی پرواز می کنیم، اجتناب از شلوغی فرودگاه می تواند تفاوت را ایجاد کند. فرودگاه‌های ایالات متحده معمولاً شنبه‌ها ساعت 11 صبح شلوغ‌ترین فرودگاه‌های خود هستند، بنابراین اگر در آن زمان سفر می‌کنید، در زمان اضافی بسازید. جمعه در ساعت 7 بعد از ظهر و دوشنبه در ساعت 3 بعد از ظهر به فرودگاه بروید و روی ابر 9 خواهید بود.

🥠نانوایی ها. چه پای تیمی با سیب یا کدو تنبل باشید – هیچ کس تیمی در صف منتظر نیست! می توانید انتظار طولانی ترین انتظار را در نانوایی در روزهای شنبه بین ساعت 10 تا 11 صبح داشته باشید.، اما اگر دوشنبه ساعت 9 صبح به آنجا بروید، بهترین شانس را برای جلوگیری از شلوغی خواهید داشت.

🥠«فروشگاه های مواد غذایی. در یک ماموریت برای به دست آوردن همه چیز مورد نیاز برای میزبانی با بیشترین امتیاز؟ خواربارفروشی‌ها در سرتاسر ایالات متحده معمولاً جمعه ساعت 4 بعد از ظهر شلوغ‌ترین و کمترین شلوغی را در دوشنبه در ساعت 8 بعد از ظهر دارند.

💌 دفاتر پست. امضا، مهر و موم، تحویل! جمعه حوالی ساعت 2 بعد از ظهر به اداره پست مراجعه کنید تا ازدحام جمعیت را شکست دهید و مطمئن شوید که از شلوغی ساعت 3 بعدازظهر شنبه اجتناب می کنید.

مرکز خرید ðŸ›ï¸. ما اینجا هستیم تا هدیه روحیه خود را در حالی که برای پیدا کردن هدیه مناسب برای همه افراد در لیست خود بیرون می روید. بهترین زمان برای بازدید از یک مرکز خرید یا مرکز خرید معمولاً پنجشنبه حدود ساعت 8 بعد از ظهر است، اما بازدید از روز شنبه بین ساعت 1 تا 2 بعد از ظهر مطمئناً باعث می شود که بگویید “اوه گوزن!”

مهم نیست که چگونه این فصل تعطیلات را جشن می گیرید، Google Maps اینجاست تا به شما کمک کند. جدیدترین به روز رسانی ها و نکات مفید ما را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تعطیلات را به راحتی طی می کنید!