Google Maps برای اندروید نماد موقعیت مکانی مشترک کاربر را تغییر می دهد

Google Maps اخیراً تغییرات زیادی ایجاد کرده است، از جمله افزودن پشتیبانی گسترده برای وسایل نقلیه الکتریکی، به کاربران امکان مشاهده قیمت های تخمینی عوارض و موارد دیگر. اگرچه ممکن است یک تغییر جالب در رابط کاربری مورد توجه قرار نگیرد. Google Maps تنظیماتی را در نماد کاربر موقعیت مکانی مشترک انجام داده است.

مکان‌های مشترک مدت‌هاست که بخش بزرگی از Google Maps بوده است. من شخصاً اغلب از آن استفاده می کنم. این کار باعث می‌شود به راحتی از افراد مطلع شوید – زمانی که آن‌ها شما را بخواهند – و به دیگران اطلاع دهید که کجا هستید و چقدر دور خواهید بود. این ویژگی برای خانواده و دوستان بسیار مناسب است.

در گذشته، زمانی که کاربر موقعیت مکانی خود را با شخصی به اشتراک می‌گذاشت، چه برای مدت معینی باشد و چه تا زمانی که آن را خاموش کند، فردی که موقعیت مکانی خود را دریافت می‌کند، تصویر نمایه حساب Google را می‌بیند که روی نقشه او ظاهر می‌شود. نماد هر چند دقیقه یکبار با مکان زنده اشتراک‌گذار به‌روزرسانی می‌شود.

همانطور که در جدیدترین به‌روزرسانی Google Maps (11.38.2) مشاهده شد، این نماد تغییر کرد، اگرچه این تغییر می‌تواند سمت سرور باشد. قبل از این، نماد مهمانی اشتراک‌گذاری با یک دایره سفید در اطراف عکس نمایه ظاهر شده برجسته می‌شود. در حال حاضر، آن خط سفید از بین رفته است و تصویر نمایه کامل بدون حاشیه شخصی که به اشتراک می گذارد قابل مشاهده است.

این یک تغییر کوچک است، اگرچه به نظر می رسد برای زیبایی کلی نقشه های گوگل کمی بهتر به نظر می رسد. در مورد اشتراک‌گذاری مکان، به نظر نمی‌رسد تغییرات بزرگ دیگری در رابط کاربری یا عملکرد اصلی وجود داشته باشد. مکان اشتراک‌گذاری ثابت باقی می‌ماند، و به غیر از اینکه تصویر نمایه اشتراک‌گذار کمی برجسته‌تر است، چیز دیگری ندیده‌ایم.

اطلاعات بیشتر در گوگل مپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور