Google Maps برای iOS برای دریافت تبلیغات خدمات محلی

Google Maps برای iOS برای دریافت تبلیغات خدمات محلی

گوگل به برخی از تبلیغ کنندگانی که از برنامه تبلیغات خدمات محلی گوگل استفاده می کنند اطلاع می دهد که به زودی تبلیغات آنها در Google Maps نمایش داده می شود. این برنامه با نسخه iOS برنامه Google Maps شروع می شود و سپس از آنجا به پلتفرم ها و سطوح دیگر گسترش می یابد.

اگر نمی خواهید تبلیغات خدمات محلی شما در Google Maps نمایش داده شود، باید LSA ها را به طور کامل خاموش کنید. بله، درست شنیدید، در حال حاضر راهی برای انصراف از نمایش آنها در Google Maps وجود ندارد.

Matt McGee ایمیلی را که در این مورد دریافت کرده بود در X پست کرد، این ایمیل می گوید که تبلیغات خدمات محلی به Google Maps می آیند.

می‌گوید: “می‌خواستیم به شما اطلاع دهیم که در حال راه‌اندازی تبلیغات در Google Maps هستیم تا به تبلیغ‌کنندگانی مانند شما کمک کنیم تا سرنخ‌های بیشتری کسب کنند. این راه‌اندازی فعلی محدود به نسخه iOS برنامه تلفن همراه Google Maps است.”

سپس Google نحوه استفاده از داده‌های شما را اضافه کرد و گفت: «از داده‌های تبلیغات موجود کسب‌وکار شما و نظرات کاربران در Google Maps برای ایجاد این تبلیغات استفاده می‌کنیم. نیازی نیست هیچ داده یا جزئیات دیگری را با ما به اشتراک بگذارید».

قیمت گذاری؟ Google اضافه کرد: “صورتحساب و قیمت این تبلیغات جدید مانند آنچه در حال حاضر برای تبلیغات جستجو هستند باقی می ماند. فقط برای سرنخ های واجد شرایط از شما هزینه دریافت می شود و از پیشنهادات فعلی شما استفاده می شود.”

در نهایت، اگر نمی خواهید LSA های خود را در Google Maps نشان دهید، باید LSA های خود را در تمام جستجوها خاموش کنید. گوگل گفت: “هیچ اقدامی از طرف شما لازم نیست، اما اگر نمی‌خواهید تبلیغات شما در Google Maps نمایش داده شود، می‌توانید تبلیغات خدمات محلی خود را متوقف کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این کار باعث می‌شود تبلیغات شما در جستجو نیز متوقف شود.”

این یک کپی از ایمیل مت مک گی است:

Google Lsa Google Maps

برخی واکنش ها:

بحث انجمن در X.

به روز رسانی: آیا اینها نمونه ای از تبلیغات خدمات محلی در Google Maps iOS هستند؟

Google Lsa Google Maps Ios

Lsa Google Maps



Source link