Google Maps قیمت عوارض را برای مسیرهای برنامه ریزی شده تعیین می کند

به نظر می رسد قیمت های تخمینی عوارض برای مسیرهای برنامه ریزی شده پس از اعلام اوایل سال جاری برای کاربران Google Maps در اندروید و iOS در حال اجراست.

که در اوایل سال جاری اعلام شده بود، رسیدن قیمت عوارض در Google Maps کمی بیشتر از حد انتظار طول کشید. اولین بار توسط پلیس اندروید، انتشار ویژگی از آن زمان توسط پست صفحه راهنمای رسمی Google Maps تایید شده است (و توییتر) با 2000 جاده عوارضی در ایالات متحده، هند، اندونزی و ژاپن.

گوگل قبلاً اعلام کرده بود که کشورهای بیشتری این ویژگی را «به زودی» خواهند دید، اما مشخص نکرد که پس از شروع توسعه، چه مناطقی در ردیف اول قرار خواهند گرفت. تخمین قیمت عوارض یکی از ویژگی‌هایی است که مدتی است در Waze وجود داشته است، اما با توجه به همه‌جای Google Maps، این گزینه برای کسانی است که در مناطقی که عوارض جاده‌ها یک اتفاق معمول است. این در کنار ویژگی موجود است که به شما امکان می دهد هنگام برنامه ریزی مسیر به طور کامل از جاده های عوارضی اجتناب کنید.

به لطف اطلاعات قابل اعتماد مقامات محلی عوارض، قبل از شروع ناوبری، قیمت تخمینی عوارض تا مقصد خود را خواهید دید. ما به عواملی مانند داشتن یا نداشتن کارت عوارضی، روز هفته و همچنین میزان هزینه عوارض در زمان مشخصی که از آن عبور می کنید، توجه می کنیم.

داده‌های قیمت‌گذاری مستقیماً از مقامات محلی عوارض دریافت می‌شوند. نقشه‌ها سپس هزینه‌های واقعی استفاده از برگه عوارض، هزینه‌های روش پرداخت خاص، نرخ عوارض روزانه، به همراه میزان هزینه‌ای که انتظار می‌رود عوارض در زمان ورود مشخص بپردازد را تعیین می‌کند تا هنگام ترسیم یک مسیر احتمالی، تخمینی به شما بدهد.

شما در تنظیمات این گزینه را خواهید داشت که قیمت عوارض را با یا بدون داشتن کارت عوارض نشان دهید – همانطور که در بسیاری از مناطق جغرافیایی قیمت بر اساس روش پرداختی که استفاده می کنید تغییر می کند. همچنین می‌توانید در صورت امکان، با انتخاب «اجتناب از عوارض» در تنظیمات، از مسیرهایی که از جاده‌های عوارضی عبور می‌کنند، خودداری کنید.

در حالی که این یک حرکت عالی است، شایان ذکر است که Google Maps هنوز قادر به نشان دادن قیمت عوارض جاده‌ای نیست. در عوض، شما فقط یک تخمین “کامل” برای یک مسیر کامل دریافت خواهید کرد. همچنین هیچ گزینه ای برای انتخاب مواردی مانند نوع وسیله نقلیه یا کارت های تخفیف اضافی در صورت وجود برای روش های حمل و نقل خاص وجود ندارد. در هر صورت، این گامی عالی در مسیر درست است، و بسیار خوب است که گوگل آن را با کنترل‌های دقیق و داده‌های قیمتی بیشتر توسعه دهد.

مطالب پیشنهادی  دکمه ویرایش توییتر بالاخره تاریخ انتشار پیدا می کند

اطلاعات بیشتر در گوگل مپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور