3 API جدید برای نظارت بر شرایط محیطی

تغییر اقلیم چالش تعیین کننده نسل ما است و رسیدگی به آن نیازمند تلاش جمعی است. برای اینکه به همه کمک کنیم تا اقدامی انجام دهند، ما در تلاش هستیم تا از طریق ابزارها و فناوری‌هایی مانند Google Earth، Earth Engine و Environmental Insights Explorer اطلاعاتی در مورد سیاره به اشتراک بگذاریم که نقشه‌ای غنی از جهان را با هوش مصنوعی پیشرفته ترکیب می‌کنند. با بینش در مورد چگونگی تغییر سیاره، می‌توانیم ابزارهای پایداری بسازیم و از سایر سازمان‌ها برای انجام همین کار حمایت کنیم. و ما می‌توانیم در جهت جاه‌طلبی خود برای کمک به افراد، شهرها و شرکای خود به طور جمعی تا سال 2030 سالانه 1 گیگاتن از گازهای گلخانه‌ای معادل کربن خود را کاهش دهیم.

اکنون ما در حال گسترش پیشنهادات پایداری خود با محصولات جدید در پلتفرم Google Maps هستیم. این محصولات از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به همراه تصاویر هوایی و داده های محیطی برای ارائه اطلاعات به روز در مورد پتانسیل خورشیدی، کیفیت هوا و سطوح گرده استفاده می کنند. با استفاده از این فناوری، توسعه‌دهندگان، کسب‌وکارها و سازمان‌ها می‌توانند ابزارهایی بسازند که اثرات زیست‌محیطی را ترسیم و کاهش دهند.

نقشه برداری از پتانسیل انرژی خورشیدی

برای تشویق به استفاده از فناوری خورشیدی، پروژه سانروف را در سال 2015 راه اندازی کردیم تا به مردم کمک کنیم پتانسیل خورشیدی تخمینی و صرفه جویی در منطقه خود را کشف کنند. شرکت ها نیز به زودی علاقه مند به دسترسی به این اطلاعات شدند، و اکنون، ما این اطلاعات را به مشاغل ارائه می دهیم. Solar API جدید ما از نقشه‌برداری و منابع محاسباتی استفاده می‌کند تا داده‌های بالقوه خورشیدی روی پشت بام را برای بیش از 320 میلیون ساختمان در 40 کشور مانند ایالات متحده، فرانسه و ژاپن در دسترس قرار دهد.

مطالب پیشنهادی  هوش مصنوعی مولد برای سازمان های مراقبت های بهداشتی

برای به دست آوردن این بینش، یک مدل هوش مصنوعی را آموزش دادیم تا اطلاعات سه بعدی هندسه سقف را مستقیماً از تصاویر هوایی به همراه جزئیات درختان و سایه استخراج کند. به علاوه، Solar API عواملی مانند الگوهای آب و هوای تاریخی در منطقه، هزینه های انرژی و موارد دیگر را در نظر می گیرد. این بدان معنی است که مشاغلی مانند نصب کنندگان خورشیدی می توانند قبل از بازدید از منطقه، میزان دریافت نور خورشید و صرفه جویی بالقوه انرژی را مشاهده کنند. به نوبه خود، این فناوری به صاحبان خانه این امکان را می دهد که سریعتر و آسان تر پانل های خورشیدی را نصب کنند و انرژی پایدار را به شبکه کمک کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور