Google Maps به کاربران اجازه می دهد بدون بررسی ، عکس اضافه کنند

Google Maps سه روش جدید برای افزودن محتوای مفید برای دیگران از جمله امکان به اشتراک گذاری عکسها بدون ترک نظر برای کاربران معرفی کرده است.

ویژگی های نقشه های گوگل که امروز اعلام شده است ، سهولت در به اشتراک گذاری و یافتن توصیه های محلی است و یک چالش جدید در انجمن ممکن است کمی سرگرم کننده باشد.

Google Maps Photo Updates

به زودی نوع جدیدی از محتوای جدید با نام به روزرسانی عکس در Google Maps ارائه می شود.

به روزرسانی های عکس به کاربران امکان می دهد تجربیات و موارد برجسته را با عکس های اخیر به اشتراک بگذارند بدون اینکه نیازی به بازبینی داشته باشند.

به روزرسانی عکس شامل یک تصویر اخیر از یک مکان با شرح متن کوتاه است.

Google Maps به کاربران اجازه می دهد بدون بررسی ، عکس اضافه کنند

برای افزودن به روزرسانی عکس ، با انتخاب مکانی در Google Maps و رفتن به برگه “Updates” شروع کنید. سپس روی دکمه “افزودن به روزرسانی عکس” ضربه بزنید.

Google Maps به کاربران اجازه می دهد بدون بررسی ، عکس اضافه کنند

از آنجا عکس ها را انتخاب کنید و یک توضیح کوتاه اضافه کنید. کاربران می توانند هر تعداد عکس را که می خواهند در یک به روزرسانی عکس بارگذاری کنند. به روزرسانی های عکس افراد دیگر را می توان در همان برگه به ​​روز رسانی مشاهده کرد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

با پخش شدن این ویژگی در هفته های آینده ، اولین باری است که کاربران می توانند عکس های یک مکان را بدون نوشتن یک بررسی همراه اضافه کنند.

این امر باعث می شود روند اشتراک عکس در Google Maps غیررسمی باشد ، شبیه به نحوه اشتراک گذاری عکس در رسانه های اجتماعی است.

به روزرسانی عکس ها می تواند منجر به هجوم بارگذاری کاربران برای مکان ها و مشاغل شود. این عکسها می توانند هنگام تصمیم گیری برای بازدید بعدی ، به دیگران کمک کنند.

جاده ها را در Google Maps ترسیم کنید

کاربران Google Maps به زودی می توانند با ترسیم جاده های جدید یا گمشده با ابزار ویرایش دسک تاپ ، در مورد تغییرات جاده گزارش دهند.

وقتی جاده ای در نسخه دسک تاپ Maps وجود ندارد ، روی دکمه منوی کناری کلیک کنید و “ویرایش نقشه” را انتخاب کنید.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

از آنجا ، “جاده گمشده” را انتخاب کرده و با ترسیم خطوط شروع به ویرایش می کنید. ابزار ویرایش جاده همچنین به کاربران امکان می دهد تا جاده ها را تغییر نام دهند ، جهت جاده ها را تغییر دهند و جاده های نادرست را دوباره مرتب یا حذف کنند.

نمایش کوتاهی از ویرایشگر جاده را در این فیلم ارائه شده توسط Google مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=2vpgv2-jdAI

در ویرایشگر جاده ، کاربران می توانند در صورت بسته بودن جاده ای با جزئیاتی مانند تاریخ ، دلایل و مسیرها ، به Google اطلاع دهند. تمام ویرایشهای کاربر در یک جاده توسط Google در حال انتشار تأیید می شود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این ویژگی طی ماه های آینده در همه 80 کشور موجود است که در حال حاضر به کاربران امکان می دهد به روزرسانی های جاده را گزارش دهند.

چالش انجمن Google Maps

Google در حال آزمایش ویژگی جدید چالش جامعه است که هدف آن تشویق کاربران Maps در سراسر کشور برای کمک به بررسی ها ، عکس ها و به روزرسانی های بیشتر است.

چالش جامعه برای ماه آینده در Android در ایالات متحده فعال است. کاربران می توانند با رفتن به تب Contribute و انتخاب گزینه “پیوستن به چالش محلی عشق” در این چالش شرکت کنند.

Google Maps به کاربران اجازه می دهد بدون بررسی ، عکس اضافه کنند

هر مشارکت در یک هدف جمعی به روز رسانی 100000 کسب و کار در یک ماه به حساب می آید. بازخورد از این چالش به ایجاد کمپین در کشورهای بیشتری در آینده کمک خواهد کرد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

منبع: گوگل