هک پین نقشه گوگل منجر به افت رتبه های محلی و تعلیق احتمالی می شود

هک پین نقشه گوگل منجر به افت رتبه های محلی و تعلیق احتمالی می شود

چند ماه پیش در مورد یک اشکال احتمالی در Google Maps پست کردم که در آن پین های Google Map به یک مکان منتقل می شدند. من بعداً پست را به روز کردم تا پیشنهاد کنم بیشتر یک اسپم یا هک است. بله، ارسال‌کنندگان هرزنامه با حرکت دادن پین‌های نقشه‌شان، مکان کسب‌وکارها را در Google Maps ربوده‌اند، که منجر به کاهش رتبه‌بندی محلی و تعلیق احتمالی نمایه کسب‌وکار Google می‌شود.

دارن شاو ویدیوی فوق‌العاده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، از جمله X که نشان می‌دهد چقدر آسان است که هرزنامه‌ها از آن در Google Maps سوء استفاده کنند. او حتی نشان داد که چگونه وقتی آن مشاغل آسیب دیده سعی می کنند پین خود را به عقب برگردانند، اغلب منجر به تعلیق نمایه کسب و کار Google آنها می شود.

به طور خلاصه، وقتی به Google Maps می‌روید، کسب‌وکارهایی را در یک منطقه خاص جستجو می‌کنید، می‌توانید فهرست را ویرایش کنید و سپس به محل ویرایش بروید و پین را به هر جایی که می‌خواهید بکشید.

در اینجا چند اسکرین شات وجود دارد:

نقشه گوگل ویرایش مکان

Google Map Pin Move Edit

ویدیوی دارن شاو توضیح می‌دهد که این روش بسیار بهتر است، بنابراین آن را در اینجا تماشا کنید:

این موضوع چند ماهی است که ادامه دارد و من ناراحتم که هنوز توسط تیم گوگل مپ وصله نشده است. همانطور که می دانید، من در ماه مارس گذشته این موضوع را پوشش دادم و جوی هاوکینز از سال گذشته در این مورد پست گذاشته است.

در اینجا یکی از پست های اخیر او در این مورد است:

همانطور که دارن گفت، Google در حال حاضر وقتی پین نقشه شما را جابجا می کند، به شما اطلاع نمی دهد، بنابراین باید به صورت دستی به دنبال آن باشید. او همچنین خدماتی را با قیمت 1 دلار در ماه ارائه می دهد تا شما را از این موضوع مطلع کند.

بحث انجمن در X.Source link