گوگل لنز برای اندروید در حال دریافت میانبر برای راه اندازی جستجوی تصویر

Google Lens اکنون میانبری دارد – که در اوایل سال جاری در دسکتاپ معرفی شد – که به شما امکان می‌دهد به سرعت تجربه جستجوی تصویر را در Android باز کنید.

پس از تجزیه و تحلیل یک تصویر با لنز گوگل در اندروید، برخی از کاربران یک دکمه دایره ای جدید را در سمت راست پایین و درست بالای برگه نتایج مشاهده می کنند. با ضربه زدن روی کره زمین با یک نماد ذره بین، جستجوی تصویر Google در وب با آن تصویر و درخواست از قبل پر شده باز می شود.

برخی از افراد مدت‌هاست که جستجوی تصویر را به لنز گوگل ترجیح می‌دهند، و این شرکت در ماه آوریل با معرفی میانبر «یافتن منبع تصویر» در نتایج lens.google.com متوجه این موضوع شد. حالا بالاخره به تجربه موبایل می‌رسد.

استفاده از Google Lens در ابتدا یک مرحله اضافی را در مقایسه با گردش کار قبلی در تلفن همراه تحمیل می کند (راست کلیک کردن روی تصاویر در کروم)، اما بهتر از این است که یک تصویر را دانلود کنید و به صورت دستی از images.google.com برای آپلود دیدن کنید.

دکمه «یافتن منبع تصویر» هنوز برای همه کاربران تلفن همراه Google Lens عرضه نشده است.

در همین حال، جستجوی تصویر در تلفن همراه در حال آزمایش طراحی مجدد است که در آن فیلترهای جستجو (همه، تصاویر، ویدیوها، اخبار و غیره) با نمادهایی مانند روی دسک‌تاپ همراه هستند، در حالی که دکمه‌های قرص‌شکل در حال حاضر استفاده می‌شوند.

اطلاعات بیشتر در گوگل لنز:

با تشکر از فیلیپ و RKBDI!

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور