چگونه مدل‌های هوش مصنوعی مولد LearnLM Google از معلمان و فراگیران پشتیبانی می‌کنند

هوش مصنوعی مولد به طور اساسی نحوه رویکرد ما به یادگیری و آموزش را تغییر می دهد و راه های جدید قدرتمندی را برای حمایت از مربیان و یادگیرندگان امکان پذیر می کند. کنجکاوی و درک را به سطح بعدی می‌برد و ما در ابتدای راه هستیم که چگونه می‌تواند به ما در تجسم مجدد یادگیری کمک کند.

ساخت یک خانواده جدید از مدل ها برای یادگیری

امروز ما LearnLM را معرفی می کنیم: خانواده جدید مدل های ما که برای یادگیری به خوبی تنظیم شده اند، بر اساس Gemini.

LearnLM مبتنی بر تحقیقات آموزشی و متناسب با نحوه یادگیری افراد، تلاشی را در سراسر Google DeepMind، Google Research و تیم‌های محصول ما برای کمک به جذاب‌تر کردن، شخصی‌تر کردن و مفیدتر کردن تجربیات یادگیری نشان می‌دهد. گزارش فنی ما رویکرد ما را برای بهبود هوش مصنوعی مولد برای آموزش ارائه می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه با جوامع هوش مصنوعی و EdTech همکاری می‌کنیم تا مسئولانه تأثیر مثبت و پتانسیل آن را به حداکثر برسانیم.

با کار در کنار مربیان و سایر متخصصان یادگیری، ما اصول یادگیری علم مانند موارد زیر را در مدل‌ها و محصولاتی که آن‌ها به کار می‌برند القا می‌کنیم:

  • الهام بخش یادگیری فعال: با بازخورد به موقع اجازه تمرین و مبارزه سالم را بدهید
  • مدیریت بار شناختی: ارائه اطلاعات مرتبط و دارای ساختار مناسب در چند روش
  • سازگاری با زبان آموز: به طور پویا با اهداف و نیازها تنظیم می شود و در مواد مربوطه پایه گذاری می شود
  • تحریک کنجکاوی: الهام بخش تعامل برای ایجاد انگیزه از طریق سفر یادگیری
  • فراشناخت عمیق تر: برنامه ریزی کنید، نظارت کنید و به یادگیرنده کمک کنید تا در مورد پیشرفت فکر کند

آوردن LearnLM به محصولاتی که قبلاً دوست دارید

با LearnLM، تجربه‌های یادگیری را در محصولاتی که امروزه از آنها استفاده می‌کنید، افزایش می‌دهیم – مانند جستجو، YouTube و هنگام گپ زدن با Gemini – بنابراین آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا به جای پاسخگویی، درک عمیق‌تری داشته باشید. در اینجا چند نمونه هستند:

  • که در جستجوی گوگل، به زودی می توانید با ضربه زدن روی یک دکمه، موضوعات پیچیده را درک کنید تا نمای کلی هوش مصنوعی خود را در قالبی که برای شما مفیدتر است تنظیم کنید – چه بخواهید زبان را ساده کنید یا آن را تجزیه کنید.
  • بر اندروید، Circle to Search می‌تواند به افراد کمک کند مستقیماً از تلفن و رایانه لوحی خود در مسائل ریاضی و فیزیک گیر نکنند. در اواخر سال جاری، می‌توانید مسائل پیچیده‌تری را که شامل فرمول‌های نمادین، نمودارها، نمودارها و موارد دیگر است، حل کنید.
  • هنگام گپ زدن با جوزا، به زودی می توانید از Gems استفاده کنید، نسخه های سفارشی Gemini که می توانند به عنوان کارشناسان شخصی در هر موضوعی عمل کنند. مربی یادگیری، یکی از جواهرات از پیش ساخته شده، می تواند با ارائه راهنمای مطالعه گام به گام، همراه با فعالیت های تمرینی مفید مانند آزمون ها و بازی ها، از شما در ایجاد دانش حمایت کند. مربی یادگیری در Gemini در ماه‌های آینده راه‌اندازی می‌شود و با Gemini Advanced، می‌توانید این Gem را مطابق با اولویت‌های یادگیری منحصربه‌فرد خود سفارشی کنید.
  • بر یوتیوبیک ابزار هوش مصنوعی مکالمه ای این امکان را به شما می دهد که هنگام تماشای ویدیوهای آکادمیک به صورت تصویری «دست خود را بالا ببرید» تا سؤالات واضحی بپرسید، توضیحات مفیدی دریافت کنید یا در مورد آنچه که یاد گرفته اید، امتحان بگیرید. این حتی با ویدیوهای آموزشی طولانی‌تر مانند سخنرانی‌ها یا سمینارها به لطف قابلیت‌های متن طولانی مدل Gemini نیز کار می‌کند. این ویژگی ها در حال حاضر برای کاربران منتخب اندروید در ایالات متحده ارائه شده است
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور