Google Keep for Wear OS مواد شما را دوباره طراحی می‌کند

به دنبال Camera for Wear OS در ماه گذشته، Google Keep در حال طراحی مجدد Material You است که برنامه را مدرن می‌کند و برای یادداشت‌برداری سریع‌تر به Tile تازه اضافه شده آن می‌پیوندد.

همه چیز بسیار فشرده‌تر است و کاربران می‌توانند به جای یک یادداشت، دو یادداشت را وقتی به بالای صفحه اصلی پیمایش کنند، ببینند. همچنین یک FAB به شکل قرص پیدا خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد «ایجاد یادداشت» یا «فهرست ایجاد کنید» که شبیه به طرح‌بندی جدید برنامه دوربین است. با این طراحی مجدد، رنگ لهجه زرد از بین رفته است.

یادداشت‌ها در نمای اصلی در قرص‌های خاکستری قرار گرفته‌اند که به خوبی با پس‌زمینه سیاه تضاد دارند – این جداسازی بهتری را فراهم می‌کند و یکی از بهبودهای ظریف طراحی مجدد است. این برنامه قبلاً فقط متن سفید روی مشکی بود، و رویکرد جدید باعث می‌شود Google Keep کمتر احساس سودمندی کند، که بسیاری از برنامه‌های اصلی را در Wear OS تعریف کرد.

این کوچک شدن در هنگام مشاهده یادداشت با کاربرانی که می‌توانند متن بیشتری را در هر صفحه مشاهده کنند ادامه می‌یابد، که همیشه یک مزیت است.

نسخه 5.22.342.03.97 Google Keep for Wear OS این متریال را که شما طراحی مجدد کرده‌اید به ارمغان می‌آورد و امروز از طریق فروشگاه Play عرضه می‌شود، با این اصلاحات همچنین به‌طور گسترده‌تر در دسترس است. این مدرن‌سازی پیش از راه‌اندازی Pixel Watch در ماه آینده انجام می‌شود، جایی که Google بسیار فرصت دارد تا با پلتفرم پوشیدنی خود تأثیر دیگری بگذارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: