Google Keep برای افزودن قالب بندی متن آماده می شود

Google برنامه یادداشت برداری اندروید، iOS و وب خود را در مارس 2013 راه اندازی کرد. اکنون، بیش از 9 سال بعد، Google Keep قصد دارد قالب بندی متنی را اضافه کند که به شما امکان می دهد متن را پررنگ، مورب و زیر خط بکشید.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


به روز رسانی 6/14: بیش از یک ماه بعد، قالب‌بندی متن هنوز فعال نشده است (یا حتی اعلام نشده است)، اما Google Keep برای Android (نسخه 5.22.222.01) نیز در حال کار است تا به شما امکان تنظیم اندازه فونت را بدهد. کاربران فقط سه گزینه دارند: کوچک، متوسط ​​یا بزرگ. انتخابگر عددی وجود نخواهد داشت، اما قطعا بهتر از نداشتن چیزی است.

  • کوچک
  • متوسط
  • بزرگ

اصلی 5/11: آخرین قابلیت مهم افزوده شده Google Keep، پس‌زمینه یادداشت‌های تصویری بود. در همین حال، برنامه اندروید نیز سال گذشته دارای طراحی مجدد Material You و ویجت های صفحه اصلی بود.

نسخه 5.22.182.00 Google Keep برای اندروید امروز کار روی تغییر (روشن کردن) قالب بندی پررنگ، مورب و زیرخط را نشان می دهد. نمادهای هر سبک با این نسخه به برنامه اضافه شد و برای Google بسیار استاندارد است. آنها با موارد استفاده شده توسط Docs، Sheets و Slides مطابقت دارند.

  • پررنگ
  • مورب
  • زیر خط بکشید

می‌توانید «نمایش کنترل‌های قالب‌بندی» و همچنین «پاک کردن قالب‌بندی» را انجام دهید. از زمان آغاز به کار، Google Keep فقط متن ساده را در بدنه برای یادداشت ارائه کرده است. در حالی که این منجر به یک برنامه ساده تر شد، به خصوص هنگام چسباندن در برنامه، تأکید بر نکات کلیدی (همه سرپوش ها به عنوان یک راه حل دستی عمل می کردند) را در یک یادداشت دشوار می کرد.

بارگذاری جانبی آخرین به‌روزرسانی Google Keep امروز قالب‌بندی متن را فعال نمی‌کند، و احتمالاً این قابلیت از طریق به‌روزرسانی سمت سرور منتشر می‌شود. نسخه 5.22.182.00 هنوز به طور گسترده از طریق فروشگاه Play عرضه نشده است. احتمالاً Google باید Keep را در iOS و keep.google.com به‌روزرسانی کند تا از ثبات در همه دستگاه‌های شما اطمینان حاصل کند.

کایل برادشاو و دیلان راسل به این پست کمک کرد

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: