Google Keep در تبلت‌های اندرویدی نمای دوتایی دارد

چکه کردن ویژگی‌های جدید Google Keep امروز با نمای «دو پنجره» در تبلت‌ها و تبلت‌های تاشو اندروید ادامه دارد.

این نمای “دو صفحه” به شما امکان می دهد “یادداشت های Keep را در سمت چپ صفحه خود مرور کنید، در حالی که محتوا را در سمت راست ویرایش می کنید.” اگر سمت چپ روی نمای چند ستونی تنظیم شده باشد، مانند گوشی‌ها دو ستون دریافت می‌کنید، اما تک ستون باید کارآمدتر باشد.

در نیمه دیگر، یادداشت (یا لیست، تصویر و غیره) خود را دریافت می کنید. پیش از این، Google Keep محتوا را در مرکز صفحه باز می کرد در حالی که ستون(ها) را در پس زمینه قابل مشاهده نگه می داشت. این رویکرد خوبی بود، اما می‌توانست تا حدودی حواس‌پرتی را ایجاد کند. این طراحی جدید به شما امکان می دهد واقعاً چند کار را انجام دهید.

در یک مقاله راهنما، گوگل می‌گوید که «اگر صفحه نمایش دستگاه شما بیش از ۸۴۰ dp باشد و از برنامه Google Keep در حالت افقی استفاده کنید، پنجره دوگانه در دسترس است». کیفیت صفحه نمایش بزرگ اندروید 12L (به عنوان مثال، دو قاب) در بیش از 600dp ظاهر می شود.

مشخص نیست که آیا این نمای دوتایی خودکار است یا اینکه تنظیماتی برای حفظ رویکرد فعلی وجود خواهد داشت.

نمای دو صفحه Google Keep از دیروز شروع به کار کرد و در هفته های آینده به طور کامل در دسترس خواهد بود. در تبلت‌ها و دستگاه‌های تاشو که امروز بررسی کردیم، فعال نیست. این ویژگی جدید به توانایی افزودن پیوند به فایل‌های Drive با کشیدن آن‌ها به Keep و درج تصاویر از Keep در سایر برنامه‌ها با کشیدن آنها به خارج می‌پیوندد.

در همین حال، گوگل به طور گسترده طراحی ویجت Note List را با نوار پایینی تقلبی در تبلت ها و تلفن ها عرضه کرده است. تکرار قبلی با نوار کناری در سمت راست به نظر می‌رسد دیگر در تلفن‌ها در دسترس نیست، اما اگر ویجت را گسترش دهید، روی رایانه‌های لوحی باقی می‌ماند.

اطلاعات بیشتر در Google Keep:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: