جان مولر گوگل در حال بازیابی از به‌روزرسانی‌های اصلی است

سینک آشپزخانه گوگل

جان مولر، تحلیلگر جستجوی گوگل در گوگل، پاسخی به صاحب سایتی نوشت که در سپتامبر 2023 مخزن سایت خود را دید و سئو را استخدام کرد و هیچ بهبودی حاصل نشد. پاسخ جان این بود که احتمالاً این یک چیز نیست بلکه چیزهای زیادی است و حتی احتمالاً سایت عملکرد خوبی داشته است و زمان آن فرا رسیده است که به چیز جدیدی برویم.

جان در Reddit نکات زیر را نوشت:

  • مشکلات سرور احتمالاً مشکل نبوده است
  • حذف چند تبلیغ مشکل را حل نمی کند
  • رد کردن پیوندها مشکل را حل نمی کند
  • خرید لینک مشکل را حل نمی کند
  • تغییر به یک افزونه سئو جدید مشکل را حل نمی کند

او در ادامه توضیح می دهد که گاهی ممکن است «در نظر بگیرید که احتمالاً قبلاً عملکرد خوبی داشته اید» و باید آنچه را که یاد گرفته اید در «پروژه دیگری» به کار ببرید.

در اینجا چیزی است که او نوشته است:

خرابی سرور به احتمال زیاد ربطی به تغییراتی که می بینید ندارد، فقط زمان بندی تصادفی ناخوشایند بوده است. اتفاقی که پس از از کار افتادن سرور شما رخ داد، احتمالاً این بود که همه چیز دوباره به راه افتاد.

انصافاً، خرابی بیش از یک ماه (از یک نگاه تقریبی) برای جستجو وحشتناک است، زیرا بسیاری از صفحات در این مدت از نتایج جستجو خارج می شوند. زمان می برد تا دوباره ایندکس شوند. حتی با یک کد پاسخ 503 که از نظر فنی صحیح است، خرابی بیش از یک یا دو روز تأثیرات خود را خواهد داشت (و با تغییر میزبان ها، به هر حال من شک دارم که شما به یک 503 خدمت کرده باشید).

به روز رسانی های اصلی بیشتری وجود خواهد داشت، بنابراین فضا برای رشد مجدد وجود دارد، اما شما واقعاً باید در استراتژی سایت خود تجدید نظر کنید تا به یک نقطه خوب برسید (اخطار: من نمی دانم در مورد کدام سایت صحبت می کنید). این مربوط به شماره گیری مجدد تبلیغات از بی نهایت به بی نهایت-1، رد کردن 5 لینک، خرید 5 لینک، و همچنین تغییر به یک افزونه SEO دیگر نیست. سخت است، و من فکر می‌کنم برخی از سایت‌ها ممکن است متوجه شوند که مدل‌های کسب‌وکارشان با تغییرات کار نمی‌کند (به عنوان مثال، اگر حداکثر 50 سنت برای خرید محتوای تولید شده به طور خودکار خرج کنید – مثالی افراطی). اگر مشکوک هستید که در اردوگاه “دیگر معنی ندارد” هستید (خوب، امیدوارم نه، اما گاهی اوقات کاهش ضرر و ادامه دادن برای آرامش خاطر نیز خوب است)، در نظر بگیرید که احتمالاً دوندگی خوبی داشته اید. در حال حاضر، و شما چیزهای زیادی در مورد نحوه ساخت / بهینه سازی / نظارت / اشکال زدایی سایت های فنی معقول یاد گرفته اید، که همه آنها را می توانید در پروژه دیگری اعمال کنید – یا برای کارهای حرفه ای که با مشتریان انجام می دهید.

این من را به یاد رویکرد سینک آشپزخانه Glenn Gabe می اندازد – جایی که شما به سادگی نمی توانید به یک مشکل دیگر در یک سایت اشاره کنید و آن موقعیت یابی گوگل است.

منظورم این است که به نظر می رسد این سایت توسط به روز رسانی محتوای مفید سپتامبر 2023 ضربه خورده است و هنوز برای آن به روز رسانی بازیابی نشده است.

بحث در انجمن در Reddit.

Source link