Google I/O 2024: 100 چیزی که گوگل اعلام کرد

61. اوه، و ما دومین بتا اندروید 15 را معرفی کردیم.

62. قفل تشخیص سرقت از هوش مصنوعی قدرتمند Google برای تشخیص اینکه آیا دستگاه شما ربوده شده است استفاده می کند و به سرعت اطلاعات شما را روی تلفن شما قفل می کند.

63. فضای خصوصی به اندروید 15 می‌آید، که به شما امکان می‌دهد برنامه‌هایی را برای ایمن نگه‌داشتن در یک فضای جداگانه انتخاب کنید که برای باز کردن آن نیاز به یک لایه تأیید هویت اضافی است.

64. و اگر یک صفحه قفل جداگانه برای فضاهای خصوصی شما کافی نیست، می توانید وجود آن را به طور کلی پنهان کنید.

65. اواخر امسال، Google Play Protect از هوش مصنوعی روی دستگاه برای کمک به شناسایی برنامه‌هایی که سعی در پنهان کردن اقدامات خود برای کلاهبرداری یا فیشینگ دارند، استفاده خواهد کرد.

66. ما یک تجربه پیام رسانی به روز را با RCS در Google Messages به ژاپن می آوریم.

67. به زودی در ایالات متحده، می‌توانید نسخه دیجیتالی از مجوزهایی که فقط حاوی متن هستند ایجاد کنید. به سادگی از یک مجوز (مانند کارت بیمه یا بلیط رویداد) عکس بگیرید و به راحتی آن را برای دسترسی سریع به Google Wallet خود اضافه کنید.

68. ما نشان دادیم که چگونه محتوای واقعیت افزوده مستقیماً در Google Maps در دسترس خواهد بود و پایه و اساس یک پلتفرم واقعیت توسعه‌یافته (XR) را که با همکاری سامسونگ و کوالکام برای اکوسیستم اندروید می‌سازیم، ایجاد می‌کند.

69. اکنون می‌توانید قسمت‌های نمایش‌های مورد علاقه‌تان را در Max and Peacock دنبال کنید یا با Google داخلی، بازی Angry Birds را در ماشین‌های انتخابی شروع کنید.

70. ما همچنین Google Cast را در ماه‌های آینده با Rivian به خودروهایی با سیستم‌عامل Android Automotive می‌آوریم تا بتوانید به راحتی محتوای ویدیویی را از تلفن خود به خودرو ارسال کنید.

71. اواخر امسال، بهینه‌سازی‌های عمر باتری به ساعت‌های دارای Wear OS 5 می‌رسند. برای مثال، دویدن یک ماراتن در فضای باز در مقایسه با ساعت‌های دارای Wear OS 4 تا 20 درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند.

72. Wear OS 5 همچنین به برنامه های تناسب اندام این گزینه را می دهد تا از انواع داده های بیشتری مانند زمان تماس با زمین، طول گام و نوسان عمودی پشتیبانی کنند.

73. اکنون به لطف مدل Gemini ما، انتخاب آنچه در Google TV و سایر دستگاه‌های دارای سیستم عامل Android TV با توضیحات شخصی‌سازی‌شده توسط هوش مصنوعی تماشا کنید، آسان‌تر است.

74. این توصیفات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی، توصیفات از دست رفته یا ترجمه نشده فیلم ها و نمایش ها را نیز پر می کند.

75. این یک آمار سرگرم کننده است: از زمان راه اندازی، مردم بیش از 1 میلیارد اتصال جفت سریع ایجاد کرده اند.

76. در اواخر این ماه، می‌توانید از Fast Pair برای اتصال و یافتن مواردی مانند کلید، کیف پول یا چمدان خود در برنامه Find My Device با برچسب‌های ردیاب بلوتوث Chipolo و PebblePee (با شرکای بیشتری در آینده) استفاده کنید.

توسعه برای توسعه دهندگان

77. می توانید به مسابقه توسعه دهندگان Gemini API بپیوندید و بخشی از کشف مفیدترین و پیشگامانه ترین برنامه های هوش مصنوعی باشید. جایزه: DeLorean سفارشی 1981 مجهز به برق.

78. ما PaliGemma را معرفی کردیم، اولین مدل باز به زبان بینایی ما که برای پرسش و پاسخ بصری و شرح تصویر بهینه شده است.

79. ما نسخه بعدی Gemma، Gemma 2 را پیش‌نمایش کردیم. این بر اساس یک معماری کاملاً جدید ساخته شده است و شامل یک نمونه پارامتر بزرگتر 27B می‌شود که از مدل‌هایی که دوبرابر اندازه‌اش است بهتر عمل می‌کند و روی یک میزبان TPU اجرا می‌شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور