برگه جدید Google Home Feed در Android، iOS منتشر شد

برنامه Google Home که در ماه مارس به عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های متعدد معرفی شد، اکنون برگه فید رویدادهای جدید را به طور گسترده منتشر کرده است.

برگه به ​​روز شده Home Feed به طور خودکار جدیدترین و مهم ترین رویدادهای خانه شما را نشان می دهد. در اینجا همچنین راه‌هایی برای استفاده بیشتر از دستگاه‌هایتان و بهبود تنظیمات خانه‌تان پیدا خواهید کرد.

هدف از این طراحی مجدد، نمایش «به‌روزرسانی‌های اخیر و مرتبط» بیشتر با جایگزین کردن فید کارت‌های گروه‌بندی‌شده در چندین بخش با یک فهرست فشرده است – هر رویداد خانه هوشمند با نماد، خلاصه یک خطی، روز/تاریخ و شرح.

یک ضربه هشدار را باز می کند و منوی سرریز به شما امکان می دهد آن نوع رویداد را رد کنید، پنهان کنید یا به طور کلی به روز رسانی ها را سفارشی کنید (تنظیمات سفارشی سازی فید). هشدارهای دوربین با پیش نمایش تصویر همراه است، در حالی که “تاریخچه” در گوشه سمت چپ بالا قرار دارد. هنگامی که چیز جدیدی وجود ندارد، پس زمینه “روز آرام در خانه / بدون به روز رسانی برای شما در این زمان” را مشاهده خواهید کرد.

این به روز رسانی به طور خودکار رویدادهای اخیر و مهم خانه شما را در یک طرح به روز شده و بدون درهم و برهمی مرتب می کند. رویدادهای گروه‌بندی‌شده به شما کمک می‌کنند به جای پیمایش در فهرستی از رویدادهای تکراری، بفهمید که در همان زمان چه اتفاقی افتاده است.

در مقایسه با شبکه بازطراحی شده دستگاه، تب جدید Google Home Feed تنها امروز به طور گسترده در دسترس است. عرضه چند هفته پیش آغاز شد و با یک پیام مقدماتی مواجه خواهید شد. در همه دستگاه‌های اندروید و iOS که امروز صبح بررسی کردیم ظاهر شد.

با حرکت رو به جلو، برنامه Google Home برای تبلت های اندرویدی با ریل ناوبری به روز می شود.

بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: