برنامه Google Home کنترل‌های بازطراحی شده را دریافت می‌کند [Update: Rolling out]

قبل از «طراحی نسل بعدی»، برنامه Google Home در حال طراحی مجدد «کنترل‌های دستگاه‌های محبوب خانه هوشمند» است.

به روز رسانی 9/27: نزدیک به یک ماه پس از اعلام آن، کنترل‌های بازطراحی‌شده برنامه Google Home برای برخی از دستگاه‌های هوشمند شروع به نمایش می‌کنند. همانطور که گفته شد، این یک تغییر شدید نیست.

یک نفر در Reddit متوجه شد که دستگاه غیر Android/Google TV آنها اکنون یک دکمه روشن/خاموش به شکل قرص دارد. دایره قبلی را با پس زمینه رنگی برجسته جایگزین می کند. این طراحی مطمئناً از صفحه نمایش بهتر استفاده می کند و بزرگتر است، که ممکن است برخی از آن استقبال کنند.

با این حال، دیگر نشان نمی‌دهد که یک دستگاه در چه اتاقی قرار دارد، در حالی که نام آن در گوشه سمت چپ بالا با علامت x برای بستن کوچک‌تر است. این تغییر هنوز به طور گسترده در دستگاه‌هایی که امروز عصر بررسی کردیم، اعمال نشده است.


اصلی 8/29: این تغییرات به منظور ارائه «کنترل آسان‌تر» است و گوگل گفت فن‌ها، تصفیه‌کننده‌های هوا، جاروبرقی‌ها، پرده‌ها، تلویزیون‌ها و سایر «دستگاه‌های خانه هوشمند محبوب» از مزایای آن بهره خواهند برد. احتمالاً این شرکت به صفحه ای اشاره می کند که پس از انتخاب دستگاه در فید Home دریافت می کنید.

مشخص نیست که آیا تغییرات صرفا جنبه زیبایی دارند یا اینکه بهبود عملکرد نیز وجود خواهد داشت. به طور عجیبی به دوربین‌ها و همچنین نمایشگرهای هوشمند یا بلندگوها اشاره نشده است. در همین حال، مشخص نیست که آیا این پیشرفت‌ها فقط برای تلویزیون‌های اختصاصی سازگار با Google Home هستند یا صفحه‌نمایش‌های متصل به Chromecast نیز سود خواهند برد.

این بازطراحی کنترل‌های دستگاه Google Home با نسخه 2.57 Google Home که به طور گسترده در iOS در دسترس است، اما همچنان برای اندروید در دسترس است، عرضه می‌شود. با این حال، احتمالاً یک مؤلفه سمت سرور در دسترس است زیرا ما حتی پس از به روز رسانی هیچ تغییری را مشاهده نکرده ایم.

طراحی فعلی جاروبرقی و فن در زیر است:

آخرین به‌روزرسانی‌های بصری Google Home، ضامن‌های دستگاه تعاملی را در شبکه اصلی معرفی کرد. می توانید به سرعت اقدامات خاصی (پخش/مکث، صدا، روشن/خاموش، و روشنایی) را با یک ضربه یا اسلاید انجام دهید. برگه “Home Feed” به طور مشابه با یک لیست فشرده اصلاح شد تا “به روز رسانی های اخیر و مرتبط” را نشان دهد. بهینه سازی تبلت نیز قرار است در راه باشد.

اگر این بازطراحی کنترل در حال حاضر در حال اجراست، نشان می‌دهد که رابط کاربری نسل بعدی می‌تواند بیشتر بر روی صفحه‌های اصلی متمرکز باشد تا هر چیزی عمیق‌تر، اگرچه بسیاری امیدوارند که معماری برنامه و تغییرات عملکرد بزرگ‌تری در فروشگاه وجود داشته باشد.

بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: