نحوه ثبت نام در برنامه پیش نمایش برنامه Google Home در اندروید

Google در حال آماده‌سازی برای باز کردن یک «برنامه پیش‌نمایش» برای برنامه Home در Android است که دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید خانه هوشمند شما را فراهم می‌کند — در اینجا نحوه ثبت‌نام آمده است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


سال‌هاست که گوگل یک برنامه پیش‌نمایش عمومی برای Chromecast، بلندگوهای Google Home و نمایشگر Nest Hub ارائه می‌دهد. در سال‌های اخیر، این برنامه پیش‌نمایش دروازه‌ای برای آزمایش سیستم‌عامل Fuchsia گوگل بوده است، اما معمولاً قصد دارد ویژگی‌های جدید را چند هفته قبل از انتشار آزمایش کند.

به نظر می رسد گوگل قصد دارد برنامه پیش نمایش خود را گسترش دهد تا خود برنامه Google Home را نیز در بر بگیرد. همانطور که در زیر نشان داده شده است، صفحه ثبت نام به شما می گوید که برنامه پیش نمایش «ویژگی های اولیه» را در Google Home باز می کند، اما البته هشدار می دهد که احتمالاً هنوز هم باگ هستند.

قبل از اینکه به طور گسترده در دسترس قرار گیرند، درخواست کنید ویژگی‌های جدید برنامه Home را امتحان کنید

اگر ایده ای دارید یا مشکلی پیدا کردید، بازخورد خود را به اشتراک بگذارید. بازخورد شما می تواند به بهبود برنامه کمک کند.

ویژگی‌های اولیه ممکن است مشکلاتی داشته باشند که بر نحوه عملکرد برنامه تأثیر بگذارد. گوگل این مشکلات را کنترل می کند تا به سرعت آنها را برطرف کند.

هر زمان خواستید انصراف دهید. همیشه می‌توانید به نسخه معمولی برنامه Home بروید.

از نحوه بیان آن، به نظر می‌رسد که گوگل به افراد منتخب اجازه می‌دهد نسخه‌های بتای برنامه Google Home را از فروشگاه Play دانلود کنند. جالب است که Google از یک سیستم بتا بسته برای این برنامه استفاده می‌کند، با توجه به تعداد کمی از برنامه‌های دیگر – Android Auto، Google Messages، Play Services، و بسیاری دیگر – تست بتای باز را برای هر کسی که به اندازه کافی شجاع باشد برای ثبت‌نام ارائه می‌دهد.

برنامه پیش‌نمایش جدید تنها چند هفته پس از اینکه مشخص شد Google در حال شروع یک «برنامه آزمایش‌کننده معتمد Google Nest» در Centercode است، ظاهر می‌شود که قصد دارد طراحی نسل بعدی برنامه Google Home را آزمایش کند. این امکان وجود دارد که این دو برنامه یکی و یکسان باشند، اما جریان ثبت نام درون برنامه، برخلاف آنچه در Centercode وجود دارد، هیچ جزئیات شخصی را درخواست نمی کند.

با توجه به آنچه می توانیم بگوییم، گوگل احتمالاً فقط قصد دارد ثبت نام در این برنامه پیش نمایش برای تعداد محدودی از افراد قابل دسترسی باشد. برای کسانی که خوش شانس هستند، باید جایی در نوار بالای برنامه اندروید Google Home ظاهر شود.

با این حال، اگر می‌خواهید شانس خود را در ثبت‌نام امتحان کنید، دسترسی دستی به صفحه ثبت‌نام برنامه پیش‌نمایش برنامه Google Home به‌طور شگفت‌آوری آسان است. به سادگی روی پیوند زیر از دستگاه اندرویدی خود ضربه بزنید و مستقیماً به صفحه ثبت نام آورده می شوید. از آنجا، روی «درخواست دعوت» ضربه بزنید تا علاقه خود را به آزمایشگر بودن نشان دهید. از آنجا، فقط مسئله این است که آیا گوگل شما را در برنامه می پذیرد یا نه.

googlehome://settings/app-preview-program

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: