Google در تعمیر چند صفحه برای بازیابی از به‌روزرسانی محتوای مفید

کاغذ پاره شده گوگل

جان مولر از گوگل به سوالی در Reddit در مورد احتمال اصلاح فقط 10 صفحه از 20000 صفحه در یک سایت پاسخ داد، که چگونه ممکن است به آن سایت کمک کند تا از به روز رسانی محتوای مفید بازیابی شود. مالک سایت گفت که تنها 10 صفحه توسط آن به روز رسانی محتوای مفید سپتامبر مورد بازدید قرار گرفته است و از او پرسید که آیا این 10 صفحه می تواند به 20000 صفحه دیگر در سایت آسیب برساند یا خیر.

سوالی که در پایان خلاصه شد این بود، “آیا یک ضربه HCU در 10 صفحه می تواند باعث ایجاد یک طبقه بندی کننده در سراسر سایت برای 20 هزار صفحه شود؟ یا به روز رسانی سوء استفاده از شهرت در 7 می ممکن است تاثیر داشته باشد؟”

جان پاسخ داد: «مشکلاتی که بیشتر افراد درباره به‌روزرسانی‌های اصلی درباره آن پست می‌کنند، معمولاً در کل سایت هستند و محدود به زیرمجموعه‌ای کوچک از یک سایت نیستند». او افزود، “اما من آن 10 صفحه را نشان دهنده چیزی نمی دانم که باید در 20 هزار صفحه دیگر تغییر دهید.”

او همچنین اضافه کرد که هر تغییری که در ماه می دیدید احتمالاً ربطی ندارد. او نوشت: “آخرین به روز رسانی اصلی مارس/آوریل بود، بنابراین هر تغییری که از ماه مه مشاهده می کنید نامرتبط خواهد بود. اما من مطمئن نیستم که اکنون چگونه به شما کمک می کند.”

جان سپس ادامه داد که شاید آنچه از آن 10 صفحه آموخته اید را بتوان در 20000 صفحه دیگر در سایت اعمال کرد. در اینجا نحوه بیان او آمده است:

بر اساس اطلاعاتی که پست کرده‌اید، نمی‌توان گفت که آیا باید چیزی را در آن 20 هزار صفحه بهبود یا اصلاح کنید یا اینکه دنیا به تازگی حرکت کرده است (از نظر علایق، انتظارات و ارتباط سایت شما). به نظر می رسد چیزهایی را پیدا کرده اید که در آن 10 صفحه «مفیدتر» شوند، شاید الگویی وجود داشته باشد؟ این چیزی است که شما باید آن را حل کنید – شما سایت خود، محتوای آن و کاربران آن را به بهترین نحو می شناسید. این بخش آسانی از سئو نیست، گاهی اوقات حتی در مورد سئو نیست.

ما می‌دانیم که به‌روزرسانی محتوای مفید در سراسر سایت است، اما همچنین می‌دانیم که با به‌روزرسانی اصلی مارس 2024، Google نوشت: «سیستم‌های رتبه‌بندی اصلی ما در درجه اول برای کار در سطح صفحه طراحی شده‌اند و از سیگنال‌ها و سیستم‌های مختلفی برای درک مفید بودن افراد استفاده می‌کنند. ما برخی از سیگنال های سایت را داریم که در نظر گرفته شده اند.”

بنابراین با توجه به اینکه محتوای مفید توسط به‌روزرسانی اصلی بلعیده می‌شود – عناصری وجود دارند که هنوز در سراسر سایت هستند.

من مطمئن نیستم که این چقدر به کسی کمک می کند، اما فکر کردم که همه آن را به اشتراک بگذارم.

بحث در انجمن در Reddit.

Source link