15 حقیقت جالب در مورد گوگل یونان

6. یونان از راحتی خانه کاوش می شود

در طول همه‌گیری، ما همچنین از وزارت گردشگری با ابتکار یونان از خانه حمایت کردیم، با هدف کمک به یونانی‌ها و مردم سراسر جهان که با فرهنگ یونانی در ارتباط باشند و زیبایی‌های کشورمان را کشف کنند و از آن الهام بگیرند. از خانه.

7. “اینترنت عالی باشید” شروع می شود

برنامه آموزشی ما “اینترنت عالی باشید” در سال 2020 در یونان با هدف آموزش ایمنی اینترنت به مردم آغاز شد. تا به امروز، این برنامه که توسط Google.org پشتیبانی می‌شود، به ما امکان آموزش 15000 معلم و بیش از 230000 دانش‌آموز را به صورت زنده یا آنلاین داده است.

8. Android Earthquake Alerts در یونان به صورت آزمایشی اجرا می شود

در سال 2021، هشدارهای زلزله اندروید را به صورت آزمایشی اجرا کردیم – که از حسگرهای موجود در تلفن های اندرویدی برای تشخیص زلزله در سراسر جهان استفاده می کند – یک سال پس از راه اندازی آن در ایالات متحده و نیوزیلند. در یک بلایای طبیعی یا اضطراری، هر ثانیه مهم است. این امر به ویژه در یونان، کشوری که مرتباً در معرض زلزله قرار می گیرد، صادق است. حمایت از کشور در واکنش به بحران همچنان برای گوگل در یونان کلیدی است.

9. منطقه Google Cloud به یونان می آید

در سال 2022، ما برنامه خود را برای افتتاح اولین منطقه ابری در یونان اعلام کردیم که در نهایت با هدف کمک به سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال این کشور است. بر اساس تحقیقات AlphaBeta Economics به سفارش گوگل، تا سال 2030، منطقه Google Cloud در یونان مجموعاً 2.2 میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی یونان کمک خواهد کرد و از ایجاد بیش از 19400 شغل تا آن سال حمایت خواهد کرد.

10. آتن: شهر موزه راه اندازی می شود

آن سال، پایتخت زیبای یونان را با آتن جشن گرفتیم: شهر موزه است. این ابتکار مشترک با وزارت گردشگری و شهرداری آتن توسعه یافت و شهر را به عنوان یک مقصد گردشگری معرفی کرد. پیاده‌روی‌های صوتی انتخاب‌شده را با استفاده از Google Maps با صدا امتحان کنید تا آتن را به روشی کاملاً جدید تجربه کنید.

11. گوگل توسعه پایدار در یونان را تسریع می کند

همچنین در سال 2022، طی هفتمین مجمع اقتصادی دلفی، وزارت گردشگری یونان و گوگل از راه اندازی یک برنامه آموزشی مشترک با هدف تسریع توسعه پایدار شرکت های کوچک و متوسط ​​گردشگری در یونان خبر دادند. برنامه آموزشی جدید با همکاری شورای جهانی گردشگری پایدار (GSTC) اجرا شد.

12. Flood Hub به یونان می آید

در سال 2023، ما قابلیت های پیش بینی سیل خود را به یونان گسترش دادیم. پلت فرم Flood Hub اکنون شامل برخی از مناطق یونان با بالاترین درصد جمعیت در معرض خطر سیل و مناطقی است که آب و هوای شدیدتری را تجربه می کنند. دولت‌ها، سازمان‌های کمک‌رسان و افراد می‌توانند از Flood Hub برای انجام اقدامات به‌موقع و آماده‌سازی برای سیلاب‌های رودخانه‌ای استفاده کنند و داده‌ها و پیش‌بینی‌های محلی مربوط به سیل را تا هفت روز قبل ببینند.

13. بارد یونانی صحبت می کند

ژوئیه 2023 است: Bard “ابزار هوش مصنوعی مشترک ما” یونانی صحبت می‌کند و می‌فهمد، و به کاربران محلی امکان می‌دهد به زبان مادری خود همکاری و ایجاد کنند.

14. نمایش همه جانبه راه اندازی می شود

هنری میلر نویسنده می گوید: “کشف یونان یک عمر طول می کشد، اما فقط یک لحظه طول می کشد تا عاشق او شوید.” خوب، امسال عاشق شدن با برخی از بزرگترین مکان های دیدنی یونان با نمای همه جانبه در Google Maps آسان تر، طبیعی تر و شهودی تر شد. از پارتنون شروع کنید و سپس با ارکتیون، تئاتر دیونیسوس، دروازه هادریان و معبد زئوس المپیک ادامه دهید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور