Google.org 10 میلیون دلار کمک مالی برای آموزش روباتیک و هوش مصنوعی اعلام می کند

گوگل توسط دو جوان ایجاد شد که در حال بررسی امکانات اینترنت، پیشرفته ترین فناوری زمان خود بودند. همانطور که ۲۵ سالگی Google را جشن می‌گیریم، مهم است که از نسل بعدی ذهن‌های کنجکاو حمایت کنیم و به جوامعی که Google آن را خانه می‌نامد، پاسخ دهیم.

Google.org در مجموع 10 میلیون دلار کمک بلاعوض برای الهام بخشیدن و به رسمیت شناختن علم و فناوری (اولین) و بنیاد REC (RECF) برای کمک به 300000 دانش آموز راهنمایی ایالات متحده برای شرکت در برنامه های روباتیک. این برنامه ها دانش آموزان را با آخرین فن آوری مانند هوش مصنوعی آشنا می کند و آنها را برای مشاغل فردا آماده می کند.

به عنوان پدر چهار فرزند، دائماً به این فکر می کنم که چه کاری می توانم برای کمک به موفقیت دخترانم انجام دهم. اخیراً، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که دخترم جیلین و 20 نفر از همکلاسی های دبیرستانی اش را از اوکلند، کالیفرنیا به آزمایشگاه های کرانچ مارک رابر آوردم. مارک یک مهندس ناسا است که به خالق YouTube تبدیل شد و CrunchLabs را تأسیس کرد تا به جوانان کمک کند «مثل یک مهندس فکر کنند» از طریق بازی عملی با اسباب‌بازی‌های STEM که خودتان بسازید. چیزی که مارک در طول رویداد به بچه‌ها تاکید کرد، و چیزی که به من چسبید، این است که فکر کردن مانند یک مهندس لزوماً به معنای دنبال کردن مدرک یا حرفه خاصی نیست. این در مورد داشتن کنجکاوی بی امان و این باور است که می توانید هر مشکلی را که در ذهن خود دارید حل کنید.

مطالب پیشنهادی  Pixel 8 و Pixel 8 Pro برای دریافت ۷ سال به‌روزرسانی نرم‌افزاری

شغل های فردا پر از امکانات است. و چه مارکی، اولین و RECF همه می‌دانند که با ترکیب مهارت‌های همیشگی «حل خلاقانه مسئله، ارتباطات و کار گروهی» با هیجان برای ایده‌ها، مفاهیم و فناوری جدید، به ساخت ذهن‌های جوان خلاق و انعطاف‌پذیر کمک می‌کنید. زمانی که من بچه بودم، این به معنای سرهم‌کردن با موتورهای موتوری کیت‌های کپسلا بود. اکنون، برای Jaelyn، این به معنای درک این است که چگونه هوش مصنوعی می تواند به او در مهندسی ربات بهتر کمک کند.

علاوه بر کمک به گنجاندن فناوری‌های نوظهور در برنامه‌های درسی آنها، کمک مالی Google.org به آنها اجازه می‌دهد اولین و RECF برای حمایت بهتر از جوامع موجود خود و ایجاد تیم های دانشجویی جدید در سراسر ایالات متحده – از جمله در هر ایالتی که Google در آن دفتر یا مرکز داده دارد. با دانستن اینکه فرصت های شرکت در برنامه های رباتیک به طور مساوی توزیع نمی شود، این کمک مالی نیز کمک خواهد کرد اولین و RECF به تلاش های خود برای ارتباط با جوامع و دانش آموزانی که به طور سنتی دسترسی نداشتند ادامه می دهند. در برخی از ایالت ها این به معنای تلاش هماهنگ تر برای دسترسی به جوامع روستایی است، در حالی که در برخی دیگر ممکن است به معنای دسترسی به دانش آموزان رنگین پوست یا غیر بومی انگلیسی باشد.

این کمک ها بر اساس حمایت و اشتیاق دیرینه ما برای روباتیک است. در طول سال‌ها، کارمندان Google بیش از 22000 ساعت به صورت داوطلبانه در سازمان‌های غیرانتفاعی روباتیک جوانان شرکت کرده‌اند، برنامه‌های متمرکز بر روباتیک را به‌طور خاص برای دختران طراحی کرده‌اند، و دانش فنی خود را برای کمک به تیم‌های رباتیک جوانان در ایجاد برنامه‌نویسی جدید قرض داده‌اند. و در این ماه، ما میزبان ده‌ها رویداد داوطلبانه هستیم و از کارمندان خود دعوت می‌کنیم تا با باشگاه‌های محلی همکاری کنند. اگر می‌خواهید به آن بپیوندید، می‌توانید در مورد نحوه درگیر شدن با محلی خود بیشتر بیاموزید اولین یا تیم RECF

مطالب پیشنهادی  گردش کار و کارایی بودجه را در رسانه خود به حداکثر برسانید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور