3 روش جدید برای استفاده از Gemini برای Google Workspace

Gemini برای Google Workspace به افراد و کسب‌وکارها کمک می‌کند از برنامه‌های Google خود بهره بیشتری ببرند – از تهیه پیش‌نویس ایمیل‌ها در Gmail گرفته تا سازمان‌دهی طرح‌های پروژه در کاربرگ‌نگار. در طول سال گذشته، بیش از یک میلیون نفر و ده‌ها هزار شرکت از هوش مصنوعی مولد در Workspace استفاده کرده‌اند که به یک دست یا دوز اضافی الهام نیاز دارند.

امروز روش‌های جدیدی را برای انجام کارهای بیشتر در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود با Gemini برای Google Workspace اعلام می‌کنیم. Gemini در پانل کناری Workspace اکنون از Gemini 1.5 Pro استفاده می کند و برای افراد بیشتری عرضه می شود. همچنین در حال افزودن ویژگی‌های جدید به Gemini در Gmail در تلفن همراه و گسترش پشتیبانی زبان برای Help me write in Docs و Gmail هستیم.

1. به Gemini 1.5 Pro در پانل کناری برنامه های Workspace دسترسی داشته باشید

از امروز، Gemini در پانل کناری Gmail، Docs، Drive، Slides و Sheets از Gemini 1.5 Pro استفاده خواهد کرد. با یک پنجره زمینه طولانی‌تر و استدلال پیشرفته‌تر، Gemini می‌تواند به طیف گسترده‌تری از سوالات پاسخ دهد و پاسخ‌های روشن‌تری ارائه دهد. به‌علاوه، شروع به کار با خلاصه‌هایی که در پانل کناری ظاهر می‌شوند، اعلان‌های پیشنهادی و موارد دیگر آسان است.

به لطف پنجره زمینه طولانی تر، Gemini می تواند به مجموعه های بسیار بزرگتری از داده ها اشاره کند. بنابراین اگر مدرسه فرزندتان سیل ایمیل‌ها را هر ماه ارسال می‌کند، می‌توانید از پانل کناری در Gmail برای پرسیدن مواردی مانند «خلاصه کردن ایمیل‌های مدرسه ابتدایی می‌وود پارک» استفاده کنید و فوراً بیشترین استفاده را ببرید. جزئیات مهم و موارد اقدام آیا نیاز به اشتراک گذاری جزئیات هتل برای اتحاد خانواده دارید؟ کافی است @ را در پانل کناری Gmail تایپ کنید تا سند مناسب را در Drive خود پیدا کنید، سپس نام هتل و اطلاعات تماس مدیر فروش را از Gemini بپرسید. سپس می توانید به راحتی نتایج را در یک ایمیل وارد کنید تا اعضای خانواده جزئیات مورد نیاز خود را داشته باشند.

Gemini در پانل کناری Workspace اکنون برای Workspace Labs و Gemini برای Workspace Alpha در دسترس است. ماه آینده از طریق افزونه‌های Gemini for Workspace و طرح Google One AI Premium، در دسک‌تاپ برای مشاغل و مصرف‌کنندگان در دسترس خواهد بود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور