تواناترین مدل هوش مصنوعی گوگل تا کنون

در دسترس قرار دادن Gemini در جهان

Gemini 1.0 اکنون در طیف وسیعی از محصولات و پلتفرم‌ها عرضه می‌شود:

Gemini Pro در محصولات Google

ما Gemini را از طریق محصولات Google به میلیاردها نفر می‌آوریم.

از امروز، Bard از نسخه دقیق Gemini Pro برای استدلال، برنامه‌ریزی، درک و غیره پیشرفته‌تر استفاده می‌کند. این بزرگترین ارتقاء Bard از زمان راه اندازی آن است. در بیش از 170 کشور و منطقه به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود، و ما قصد داریم در آینده نزدیک به روش‌های مختلف گسترش دهیم و از زبان‌ها و مکان‌های جدید پشتیبانی کنیم.

همچنین Gemini را به Pixel می‌آوریم. Pixel 8 Pro اولین گوشی هوشمند مهندسی شده برای اجرای Gemini Nano است که ویژگی‌های جدیدی مانند Summarize در برنامه Recorder و در Smart Reply در Gboard ارائه می‌شود که با WhatsApp شروع می‌شود – و برنامه‌های پیام‌رسان بیشتری در سال آینده عرضه می‌شوند.

در ماه‌های آینده، Gemini در محصولات و خدمات بیشتری مانند Search، Ads، Chrome و Duet AI در دسترس خواهد بود.

ما در حال حاضر شروع به آزمایش Gemini در جستجو کرده‌ایم، جایی که تجربه تولید کننده جستجو (SGE) ما را برای کاربران سریع‌تر می‌کند، با کاهش 40 درصدی تأخیر در زبان انگلیسی در ایالات متحده، همراه با بهبود کیفیت.

ساختن با جمینی

از 13 دسامبر، توسعه دهندگان و مشتریان سازمانی می توانند از طریق Gemini API در Google AI Studio یا Google Cloud Vertex AI به Gemini Pro دسترسی داشته باشند.

Google AI Studio یک ابزار توسعه دهنده رایگان و مبتنی بر وب برای نمونه سازی اولیه و راه اندازی سریع برنامه ها با یک کلید API است. وقتی زمان یک پلتفرم هوش مصنوعی کاملاً مدیریت شده فرا می رسد، Vertex AI امکان سفارشی سازی Gemini با کنترل کامل داده ها را فراهم می کند و از ویژگی های اضافی Google Cloud برای امنیت سازمانی، ایمنی، حریم خصوصی و حاکمیت داده ها و انطباق بهره می برد.

توسعه‌دهندگان اندروید همچنین می‌توانند با Gemini Nano، کارآمدترین مدل ما برای کارهای روی دستگاه، از طریق AICore، یک قابلیت سیستم جدید موجود در Android 14، از دستگاه‌های Pixel 8 Pro بسازند. برای پیش نمایش اولیه AICore ثبت نام کنید.

جمینی اولترا به زودی

برای Gemini Ultra، ما در حال حاضر در حال تکمیل بررسی‌های گسترده اعتماد و ایمنی، از جمله تیم‌بندی قرمز توسط طرف‌های خارجی قابل اعتماد، و اصلاح بیشتر مدل با استفاده از تنظیم دقیق و یادگیری تقویتی از بازخورد انسانی (RLHF) قبل از در دسترس قرار دادن آن به طور گسترده هستیم.

به عنوان بخشی از این فرآیند، Gemini Ultra را قبل از ارائه آن به توسعه دهندگان و مشتریان سازمانی در اوایل سال آینده، در دسترس مشتریان منتخب، توسعه دهندگان، شرکا و کارشناسان ایمنی و مسئولیت برای آزمایش و بازخورد اولیه قرار خواهیم داد.

در اوایل سال آینده، Bard Advanced را نیز راه‌اندازی خواهیم کرد، یک تجربه جدید و پیشرفته هوش مصنوعی که به شما امکان می‌دهد به بهترین مدل‌ها و قابلیت‌های ما دسترسی داشته باشید، با شروع Gemini Ultra.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور