گوگل Fuchsia را برای Nest Hub Max عرضه می کند

تقریباً یک سال پس از راه اندازی در Nest Hub اصلی، گوگل سیستم عامل Fuchsia را برای Nest Hub Max در دسترس قرار می دهد.

اکنون بیش از پنج سال است که گوگل بی سر و صدا روی Fuchsia کار می کند، سیستم عاملی که برای جایگزینی و/یا رقابت با لینوکس در نظر گرفته شده است. در حالی که بسیاری از طرفداران گوگل امیدوار بودند که راه اندازی Fuchsia مانند اندروید در سال 2008 پرشور باشد، راه اندازی واقعی تقریباً به اندازه خود توسعه بی صدا بود.

تنها چند هفته پس از Google I/O 2021، این شرکت رسما فوشیا را به صاحبان نسل اول Nest Hub ارسال کرد، اما این کار به گونه ای انجام شد که (برای اکثر مردم) مبدل شود که اصلاً هر اتفاقی افتاده است. گوگل بعداً یک راهنمای رسمی برای علاقه مندان منتشر کرد تا بدانند آیا نمایشگر هوشمند آنها به روز رسانی فوشیا را دریافت کرده است یا خیر.

با در نظر گرفتن اینکه چقدر در حال تغییر بود و چه تعداد چیز ممکن است در چنین ارتقایی اشتباه پیش برود – بدون هیچ مسیری برای کاهش انجام داد اشتباه کنید – این یک موفقیت باورنکردنی بود، با وجود اشکالات کوچکتر. مانند یک کارمند گوگل در آن زمان، انجام موفقیت آمیز این به روز رسانی «مثل تعویض پیشرانه در یک ماشین بود در حالی که در بزرگراه با خانواده ای که در داخل به رادیو گوش می دادند، در حال حرکت کردن بودیم».

Google به ما تأیید کرده است که از امروز، Fuchsia اکنون برای Nest Hub Max در سال 2019 در دسترس است و با عرضه کوچکی برای برخی از افرادی که در برنامه Preview ثبت نام کرده اند، شروع می شود. همانطور که راه اندازی Fuchsia در سال گذشته برای Nest Hub اصلی تغییر چندانی نکرد، گوگل می گوید این به روز رسانی جدید هیچ تغییر معنی داری در مجموعه ویژگی های Nest Hub Max نخواهد داشت، اما برای اطمینان باید به طور عملی با آن کار کنیم.

در مقایسه، احتمالاً انجام این ارتقا حتی نسبت به سال گذشته کمی دشوارتر است، زیرا Nest Hub Max علاوه بر این به عنوان دوربین Nest در خانه شما عمل می کند. با توجه به نقش بالقوه در امنیت خانه شما، ارتقاء فوشیا باید تقریباً بی عیب و نقص باشد. با وجود این، گوگل به ما گفته است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که فوشیا نسبت به سال گذشته عرضه سریع‌تری برای دارندگان Nest Hub Max داشته باشد.

مشاهده تلاش گوگل برای به روز رسانی دستگاه دوم، آینده فوشیا را نشان می دهد و سیستم عامل دستگاه هایی را بر عهده می گیرد که در غیر این صورت معمولاً روی سیستم عامل Cast اجرا می شدند. احتمالاً Nest Hub (نسل دوم) 2021 می تواند در ردیف بعدی قرار گیرد که به Fuchsia به روز می شود، در حالی که آینده بسیاری از بلندگوهای هوشمند گوگل و دانگل های Chromecast ناشناخته باقی مانده است.

با این حال، در طول سال‌ها، گوگل برنامه‌ها و جاه‌طلبی‌های بسیار بزرگ‌تری را برای آینده فوشیا فراتر از خانه‌های هوشمند نشان داده است.

اطلاعات بیشتر در مورد فوشیا:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: