برای صندوق بنیانگذاران سیاه‌پوست و لاتین استارت‌آپ‌های Google برای استارت‌آپ‌ها درخواست دهید

در سال 2020، ما اولین صندوق سرمایه‌گذاری بنیان‌گذاران سیاهپوست Google برای استارت‌آپ‌ها را راه‌اندازی کردیم تا به کارآفرینان فناوری سیاه‌پوست کمک کنیم تا بر موانع نامتناسبی که هنگام افزایش سرمایه با آن‌ها مواجه هستند غلبه کنند. در عرض چند ماه پس از دریافت کمک مالی گوگل، اولین گروه از گیرندگان میلیون‌ها نفر را در ادامه بودجه جمع‌آوری کردند و اغلب بودجه گوگل را به عنوان یک محرک قدرتمند برای سرمایه‌گذاری اضافی می‌دانستند. بر اساس این موفقیت، ما صندوق موسسان را به برزیل، اروپا و آفریقا گسترش دادیم و سال گذشته اولین صندوق موسسان لاتینی خود را در ایالات متحده اعلام کردیم.

از زمان آن صندوق اولیه در سال 2020، ما بیش از 34 میلیون دلار جوایز نقدی را به 448 بنیانگذار سیاه پوست و لاتین تبار ارائه کرده ایم که پس از سرمایه گذاری ما بیش از 400 میلیون دلار جمع آوری کرده اند. فراتر از پایتخت، دریافت‌کنندگان به یک جامعه فشرده می‌پیوندند و از کارمندان Google راهنمایی و آموزش عمیق دریافت می‌کنند.

از امروز، ما در حال باز کردن برنامه های کاربردی برای دور دیگری از صندوق های سرمایه گذاری Black Founders در آفریقا، برزیل، اروپا، و ایالات متحده، و همچنین برای صندوق سرمایه گذاران لاتین لاتین خود در ایالات متحده هستیم. بنیانگذاران لاتین تبار که از فناوری برای حل برخی از بزرگترین مشکلات جامعه استفاده می کنند. اگر شما یا شخصی که می‌شناسید برای صندوق سرمایه‌گذاری موسسان Google برای استارت‌آپ‌ها مناسب هستید، او را تشویق کنید هم‌اکنون درخواست دهند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور