Google for Startups Accelerator با 13 بنیانگذار سیاه پوست شریک می شود

شتاب‌دهنده‌های Google کارآفرینانی را که در حال مقابله با چالش‌های پیچیده و ایجاد تغییرات معنادار در جوامع خود هستند، توانمند می‌سازد. امسال Google for Startups Accelerator: Black Founders همگروهی این روحیه را نشان می‌دهد، با استارت‌آپ‌هایی که بر همه چیز تمرکز دارند، از ایجاد تحول در مراقبت‌های بهداشتی و بهبود ایمنی عمومی تا تغییر صنعت ساخت‌وساز.

باز کردن فرصت ها از طریق مربیگری

در هسته برنامه Google for Startups Accelerator، ما به بنیان‌گذاران و تیم‌های آن‌ها این فرصت را می‌دهیم که با مربیان و کارشناسان فنی Google در موضوعاتی مانند هوش مصنوعی مولد، بهینه‌سازی ابر، استراتژی‌های رشد و فروش، رهبری و موارد دیگر ارتباط برقرار کنند. کار انفرادی به کارآفرینان پرمشغله این امکان را می دهد که برای لحظه ای مکث کنند، مسائل خود را آشکارا به اشتراک بگذارند، و انسداد تفکر خود را رفع کنند. چنین موردی در مورد Aster، یک استارت‌آپ فناوری سلامت است که شیوه‌های بهداشتی زنان را قادر می‌سازد تا فعالیت‌های خود را مدیریت، رشد و توسعه دهند. “فرد ساور، یک مربی فنی با تجربه، وقت گذاشت تا تجارت آستر را درک کند. و سپس به ما کمک کرد تا مسائل را حل کنیم، نه اینکه فوق العاده تجویزی، یا به ما یک راه حل ساده ارائه دهد. فیفی کارا، یکی از بنیانگذاران آستر، گفت: بلکه با پرسیدن سؤالات درست از ما و پیروی از چارچوب هایی برای کار روی چیزها.

استفاده از فناوری و تخصص گوگل

علاوه بر راهنمایی فنی، به شرکت‌کنندگان Google for Startups Accelerator دسترسی به آخرین فناوری‌های پیشرفته Google داده می‌شود. شرکت‌کنندگان از ابزارهایی مانند Google Cloud، Gemini، Vertex AI، Flutter، Firebase و موارد دیگر استفاده می‌کنند تا آنها را برای مرحله بعدی رشد آماده کنند.

به عنوان مثال، TracFlo، یک پلت فرم مدیریت ساخت و ساز، در طول برنامه از نزدیک با مربیان گوگل همکاری کرد تا فرآیند ایجاد بلیط را با استفاده از Gemini ساده کند و به بهبود کارایی مشتریان خود 80 درصد دست یابد.

محرک رشد و نوآوری

تأثیر این برنامه در رشد چشمگیر و نوآوری که توسط استارتاپ ها نشان داده شده است مشهود است. شتاب‌دهنده قبلی: گروه‌های بنیان‌گذار سیاه‌پوست به طور جمعی 160 میلیون دلار در جمع‌آوری سرمایه پس از برنامه جمع‌آوری کردند و بیش از 350 شغل در سراسر آمریکای شمالی ایجاد کردند. شرکت کنندگان امسال همچنین در مسیر راه اندازی محصولات جدید، گسترش به بازارهای بین المللی و ایجاد مشارکت های استراتژیک در طول برنامه شتاب دهنده هستند.

Lokum، پلتفرمی که متخصصان پزشکی را با امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور متصل می کند، 700000 دلار بودجه پیش از بذر جمع آوری کرد که به توسعه بیشتر فناوری آنها اختصاص خواهد یافت.

ایجاد یک جامعه حامی

شتاب دهنده های گوگل چیزی بیش از یک برنامه هستند. این شبکه ای از کارآفرینان همفکر است که از یکدیگر حمایت می کنند و از یکدیگر یاد می گیرند. این سیزده شرکت اکنون بخشی از جامعه دانش آموختگان Google for Startups هستند. ما هیجان زده هستیم که ببینیم آینده این کارآفرینان با استعداد چه خواهد بود و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا ببینیم هر کدام از آنها در آینده چه می‌کنند.

 • آلیسون (بیرمنگام، AL) یک سیستم عامل مبتنی بر هوش مصنوعی برای بانک های محلی و اتحادیه های اعتباری است.
 • Assetlink (نیویورک، نیویورک) از هوش مصنوعی برای اتصال مدیران دارایی، مدیران دارایی و سرمایه گذاران معتبر از طریق داده های متنی شخص اول استفاده می کند.
 • آستر (سانفرانسیسکو، کالیفرنیا) اقدامات بهداشتی زنان را قادر می سازد تا اقدامات خود را مدیریت، رشد و مقیاس دهند.
 • Invy (ایالت واشنگتن) به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا وسایل ارزشمند خود را به‌صورت دیجیتالی مدیریت کنند – مانند لباس، جواهرات، مبلمان و هنر – و ارزش‌های بازار آن‌ها را در زمان واقعی ارزیابی کند.
 • بستن (هوستون، تگزاس) از فناوری استفاده می کند تا کارفرمایان متخصصان پزشکی به کارکنانی که شدیداً به آنها نیاز دارند دسترسی مستقیم داشته باشند، در حالی که به آنها اجازه می دهد آژانس های استخدام را نادیده بگیرند و تا 92٪ از هزینه های فعلی خود را صرفه جویی کنند.
 • مغز پرستار (ویلمینگتون، DE) گردش کار پرستاری را برای کاهش فرسودگی شغلی، بهبود نتایج بیمار و افزایش نرخ نگهداری پرستار ساده می کند.
 • OneCliq (تورنتو، ON) یک دستیار هوش مصنوعی خلاق شخصی است که به کاربران کمک می کند با یک مکالمه ساده محتوای شما را در پلتفرم ها ایجاد، به اشتراک بگذارند و مدیریت کنند.
 • Oppos Incorporated (تورنتو، ON) ارائه دهنده پیشرو راه حل های انطباق با امنیت سایبری و فعالیت های آماده سازی ممیزی فناوری اطلاعات است.
 • Productions.com (آتلانتا، GA) راه‌حل‌های استعدادی را ارائه می‌کند که برندها را به افراد مستقل محلی و استعدادهای تولید تمام وقت بررسی‌شده وصل می‌کند و در این فرآیند در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌کند.
 • roboMUA (خم جنوبی، IN) یک شرکت هوش مصنوعی بینایی کامپیوتری است که مجموعه داده‌های جامع، مدل‌های هوش مصنوعی پیش‌بینی‌کننده و مولد برای سایه‌های مختلف پوست تحت شرایط مختلف نور و جو می‌سازد.
 • غیر نظامی (لس آنجلس، کالیفرنیا) یک شرکت نرم افزار ایمنی عمومی است که به سازمان های دولتی محلی امکان می دهد به راحتی بازخوردهای غیرنظامی در مورد اجرای قانون را جمع آوری، مدیریت و گزارش دهند.
 • Skilbi (شیکاگو، IL) یک پلتفرم اکتشاف شغلی است که از یادگیری ماشینی پیشرفته برای توصیه مشاغلی که با علایق و مهارت‌های فردی همسو هستند، استفاده می‌کند و چالش‌های تعاملی را برای توسعه مهارت‌هایی که توسط استخدام‌کنندگان اولیه استعداد جستجو می‌کنند، ارائه می‌کند.
 • TracFlow (نیویورک، نیویورک) یک پلتفرم آنلاین است که به پیمانکاران اجازه می دهد تا تمام هزینه های پروژه را در یک برنامه تلفن همراه ردیابی کنند و در زمان واقعی تصمیمات مالی بگیرند.

Source link