فناوری برای کمک به پیشرفت مکزیکی ها

هوش مصنوعی مولد در جستجو به مکزیک می آید

با پیشرفت در هوش مصنوعی مولد، جستجوی Google را به ساده‌تر و هوشمندتر از همیشه تغییر می‌دهیم. «تجربه مولد جستجو» (SGE) می‌تواند انواع کاملاً جدیدی از سؤالات را که هرگز فکر نمی‌کردید «جستجو» بتواند به آنها پاسخ دهد، باز کند و نحوه سازماندهی اطلاعات را تغییر دهد. اکنون، با پیوندهایی برای کلیک کردن و کسب اطلاعات بیشتر، بهتر می‌توانید اطلاعات مفیدی را از طیف وسیعی از دیدگاه‌ها در سراسر وب کشف کنید. امروز، ما این تجربه را به اکثر کشورهای آمریکای لاتین می آوریم و کاربران مکزیکی می توانند از SGE به زبان خود لذت ببرند.

فناوری برای کمک به مردم و مشاغل آنها

چهار سال پیش، گواهینامه‌های شغلی Google را در مکزیک راه‌اندازی کردیم تا مردم بتوانند مهارت‌های جدیدی بیاموزند و حرفه‌ای را در فناوری دنبال کنند. در حال حاضر، با شش گواهی در دسترس که بر مهارت‌های فنی، مانند بازاریابی دیجیتال، تجارت الکترونیک و امنیت سایبری متمرکز است، می‌خواهیم مکزیکی‌های بیشتری به آنها دسترسی داشته باشند، بنابراین ما ۹۵۰۰۰ بورسیه جدید را اعلام می‌کنیم.

آموزش برای اشتغال ضروری است، بلکه برای مشاغل نیز ضروری است. ما در حال آموزش کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​گردشگری محور در ابزارهای Google هستیم که می‌تواند به رشد آنها با فناوری کمک کند. ما با Alianza Mundo Maya México و آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده (USAID) از طریق برنامه ایجاد اشتغال و پایداری در جنوب مکزیک (SURGES) به منظور حمایت از کسب و کارها در جنوب شرقی مکزیک و با انجمن هتل‌ها و متل‌های مکزیک که نماینده 6800 هتل در سراسر کشور است.

مطالب پیشنهادی  ۸ چیزی که اکنون باید در Fitbit Sense 2 و Versa 4 امتحان کنید

ما می‌خواهیم سفر را آسان‌تر کنیم، بنابراین یک ویژگی جدید در «جستجو» اضافه کردیم تا به راحتی اطلاعاتی درباره اتوبوس‌های اتوبوس، مانند مسیرها، برنامه‌ها و قیمت‌ها پیدا کنیم. در مکزیک، 99٪ از شرکت های حمل و نقل، مشاغل کوچک و متوسط ​​هستند و داشتن اطلاعات آنها به راحتی در دسترس کاربران اینترنت به آنها اجازه می دهد تا به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنند.

â € <â € <دروس انگلیسی، درست در جستجو

یادگیری یک زبان می تواند فرصت های جدیدی را در زندگی یک فرد باز کند. تخمین زده می شود که زبان انگلیسی به تنهایی 1.5 میلیارد زبان آموز در سراسر جهان داشته باشد، اما همیشه داشتن فرصت تمرین و دریافت بازخورد آسان نیست. ما در حال معرفی یک ویژگی جدید برای کمک به افراد در بهبود مهارت‌های مکالمه انگلیسی خود در جستجو هستیم، و اکنون این ویژگی برای کاربران جستجو در Android در مکزیک، همراه با آرژانتین، کلمبیا، هند و اندونزی در دسترس است. این ویژگی که برای استفاده در کنار سایر ابزارهای یادگیری زبان طراحی شده است، بازخوردی در زمان واقعی در مورد دستور زبان، استفاده از کلمات و موارد دیگر در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

تلاش بیشتر در برابر اطلاعات نادرست

ما متعهد هستیم که به مردم کمک کنیم اطلاعات با کیفیت و منابع معتبر پیدا کنند. در اوایل امسال، Transparencia México را راه اندازی کردیم، یک ابتکار بلندپروازانه برای اطلاع رسانی تلاش هایمان برای مبارزه با اطلاعات نادرست در کشور قبل از انتخابات آینده. این ابتکار شامل انجمن‌های گفتگو و آموزش‌هایی در مورد ابزارهای راستی‌آزمایی و Google Trends می‌شود تا به روزنامه‌نگاران در اطلاع‌رسانی گزارش‌های خود و ارائه اطلاعات با کیفیت در طول چرخه انتخابات کمک کند. اخیراً، ما همچنین ویژگی‌های جدیدی را راه‌اندازی کرده‌ایم که به افراد کمک می‌کند حقایق را بررسی کنند، مانند درباره این نتیجه و جستجوی تصویر در ابزار Fact Check Explorer.

مطالب پیشنهادی  ردیاب فعالیت و تناسب اندام جدید ما را از قبل سفارش دهید

حفظ هنر و طبیعت از طریق فناوری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک‌های نساجی اجدادی و افرادی که پشت آن‌ها هستند، Google Arts and Culture با وزارت فرهنگ مکزیک و وزارت فرهنگ و هنر اواکساکا (SecretarÃa de Cultura del Gobierno de México y la SecretarÃa) به نیروهای خود پیوست. de las Culturas y Artes de Oaxaca) برای ارائه بیش از 40 داستان که قطعات سنتی را با جزئیات به نمایش می گذارد. این نه تنها به حفظ صنایع دستی فوق‌العاده و به اشتراک گذاشتن آنها با جهان کمک می‌کند، بلکه برای صنعتگران محلی که آنها را ایجاد می‌کنند نیز دیده می‌شود.

مانگروها نمادی از ریویرای مایاهای مکزیکی هستند، اما تغییرات آب و هوایی و سایر اعمال مخرب آنها را تهدید می کند. بنیاد جهانی حیات وحش، یکی از سازمان‌هایی که برای تامین مالی از طریق چالش تاثیر Google.org بر نوآوری آب و هوا انتخاب شده است، با هدف حفظ این جنگل‌ها با استفاده از هوش مصنوعی از طریق پروژه‌ای به نام ManglarIA. Google.org 5 میلیون دلار به این سازمان اهدا کرد که داده ها را با هوش مصنوعی بازیابی و تجزیه و تحلیل می کند تا نحوه حفظ و احیای حرا در مکزیک را درک کند.

راه حل های تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی از Google Cloud

Google Cloud همچنان در مکزیک به رشد خود ادامه می‌دهد، زیرا به افراد و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با هم همکاری کنند، در پول خود صرفه‌جویی کنند و از هر کجا به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. در سال 2022، برای اولین بار ما همچنین تخمین زدیم که راه‌حل‌های Google Cloud به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا کارایی‌هایی به ارزش 1700 میلیون پزو مکزیکی (84.7 میلیون دلار) ایجاد کنند.

مطالب پیشنهادی  چگونه جستجو را طبیعی‌تر و شهودی‌تر می‌کنیم

اکنون Google Cloud می‌خواهد از طریق قدرت هوش مصنوعی به حمایت از مشاغل ادامه دهد. اخیراً، ما قابلیت‌های جدیدی را راه‌اندازی کرده‌ایم که به سازمان‌هایی از صنایع و اندازه‌های مختلف کمک می‌کند تا از هوش مصنوعی مولد استفاده کنند، صرف نظر از اینکه در آن تجربه دارند یا نه. Vertex AI با ایجاد راه حل هایی مانند چت مکالمه یا تصاویر بر اساس متن، بستری را برای استفاده آسان و سریع از هوش مصنوعی فراهم می کند.

با استفاده از فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی، مکزیکی‌ها راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانند به اهداف خود برسند، خواه کسب‌وکار، شخصی یا فرهنگی باشند. و درست مانند 18 سالی که در آنجا بوده ایم، برای کمک به این امر حضور خواهیم داشت.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور