ویژگی های جدید برای دانش آموزان و مربیان

برای یادگیری شخصی بیشتر ساخته شده است

ما معتقدیم که فناوری در کلاس درس می تواند به تقویت تأثیر معلم و بهبود نتایج دانش آموزان کمک کند.

در Google Classroom، مربیان می‌توانند به دانش‌آموزان در ایجاد مهارت‌های سوادآموزی با فعالیت‌های خواندن از طریق ادغام Read Along جدید کمک کنند، که پشتیبانی از یادگیری متمایز و مشاهده اطلاعات بینش در مورد پیشرفت دانش‌آموزان را آسان‌تر می‌کند. به برنامه دسترسی زودهنگام که به زبان انگلیسی موجود است، ابراز علاقه کنید. با مجموعه‌های تمرینی، مربیان می‌توانند به زودی با افزودن منابع خود و مدیریت منابعی که با کمک هوش مصنوعی پیشنهاد شده‌اند، مداخلات مربوط به دانش‌آموز را ارائه دهند. و هنگامی که مربیان یک تکلیف را با یک ویدیوی YouTube ضمیمه ایجاد می کنند، می توانند سؤالات تعاملی اضافه کنند تا به دانش آموزان کمک کنند درک خود را در حین تماشا بررسی کنند. مربیان می توانند سؤالات خود را ایجاد کنند، یا می توانند سؤالاتی را انتخاب و ویرایش کنند که با کمک هوش مصنوعی پیشنهاد شده است که به زبان انگلیسی موجود است و به زودی به نسخه بتا می رسد. علاقه خود را به نسخه بتا ابراز کنید که به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، ژاپنی و مالایی موجود است.

در کروم‌بوک‌ها، Screencast ابزاری قدرتمند برای آموزش و یادگیری است، با به‌روزرسانی‌های جدید از جمله ابزارهای نمایشی و امکان تماشای اسکرین‌کست روی هر دسک‌تاپ یا رایانه لوحی با پخش‌کننده وب. می‌توانید Screencast را با ناظر بازیگری جفت کنید، که به معلمان و دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک کد دسترسی ایمن، صفحه‌نمایش خود را به‌صورت بی‌سیم با نمایشگر مرکزی به اشتراک بگذارند.

مطالب پیشنهادی  گزینه های جدید برای حذف اطلاعات شناسایی شخصی شما از جستجو

امروز، مرکز برنامه توسعه یافته Google for Education را معرفی می کنیم، مکانی برای کشف همه برنامه هایی که به Google Workspace for Education و Chromebook متصل می شوند، همه در یک مکان. در Google for Education App Hub، مربیان و مدیران به طور یکسان برنامه‌هایی را پیدا می‌کنند که با استفاده از افزونه‌های Classroom به راحتی با تکالیف در Classroom ادغام می‌شوند، ابزارهایی برای کمک به ساده‌سازی مدیریت کلاس و نمره با ادغام‌های SIS، و برنامه‌هایی که می‌توانند به راحتی تهیه و مدیریت شوند. کنسول مدیریت گوگل با استفاده از مجوز برنامه.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور