ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی، آموزش دیجیتال و موارد دیگر

نوت بوک LM

NotebookLM، یک دستیار تحقیق و نوشتن، اکنون در برزیل و به زبان پرتغالی در دسترس است. با استفاده از Gemini 1.5 Pro، این ابزار می‌تواند خلاصه، پرسش‌های متداول، راهنمای مطالعه و موارد دیگر را بر اساس اسناد آپلود شده ایجاد کند.

فرصت های هوش مصنوعی

جیمز مانیکا، معاون ارشد تحقیقات، فناوری و جامعه، دیدگاه خود را برای هوش مصنوعی و نحوه همکاری ما با برزیل برای استفاده از این فرصت – از جمله یک برنامه شتاب دهنده هوش مصنوعی برای حمایت از استارت آپ ها به اشتراک گذاشت. او تعهد ما را به توسعه هوش مصنوعی برای تأثیر مثبت بر جامعه، از کارهای روزمره گرفته تا چالش های اجتماعی بزرگتر، مانند تشخیص بیماری ها و سازگاری با تغییرات آب و هوایی، تقویت کرد.

رویال هانسن، معاون مهندسی حریم خصوصی، ایمنی و امنیت، توضیح داد که چگونه از هوش مصنوعی برای افزایش امنیت محصولات استفاده می کنیم. به عنوان مثال، سیستم‌های دفاعی مجهز به هوش مصنوعی جیمیل، به طور خودکار 99.9 درصد از تهدیدات را از رسیدن به صندوق ورودی مسدود می‌کنند. برای کمک به ما در ادامه این تلاش‌های مهم، تیم حریم خصوصی، ایمنی و امنیت خود را به برزیل گسترش می‌دهیم، جایی که دومین مرکز مهندسی را در سال 2026 افتتاح خواهیم کرد.

آموزش مهارت های دیجیتال جدید

از سال 2017، ما بیش از 3 میلیون نفر را در برزیل در زمینه مهارت‌های دیجیتال از طریق Grow with Google آموزش داده‌ایم. اکنون ما در حال راه‌اندازی دو دوره آنلاین جدید برای کمک به برزیلی‌ها در ایجاد مهارت‌های مورد تقاضا هستیم: AI Essentials به شرکت‌کنندگان می‌آموزد که چگونه از ابزارهای هوش مصنوعی مولد (از جمله نحوه استفاده مسئولانه از آنها استفاده کنند)، در حالی که گواهی شغلی امنیت سایبری بر تجزیه و تحلیل امنیت سایبری و محافظت از شبکه‌ها تمرکز دارد. ، دستگاه ها، افراد و داده ها. ما در حال اهدای 70000 بورسیه گواهینامه شغلی به Centro de Integração Empresa-Escola (CIEE) برای حمایت از متخصصان جوان از جوامع سیاه پوست، بومی و LGBTQ+ هستیم.

علاوه بر این، دوره‌های آنلاین رایگان را با تمرکز بر تجزیه و تحلیل داده‌های هوش مصنوعی در برنامه Cloud Skills Boost راه‌اندازی کرده‌ایم. در طول سال و نیم گذشته، بیش از 45000 نفر در برزیل در برنامه های مشابه ثبت نام کرده اند که به صورت رایگان برای دانشجویان دانشگاه و دانشکده های فنی در دسترس است. و با مشارکت Serviço Nacional de Aprendizagem Industrial (Senai)، در حال توسعه یک پلتفرم جدید Google Cloud هستیم که از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل رزومه های دانش آموزان و ارتباط آنها با فرصت های حرفه ای بالقوه استفاده می کند.

تاثیر اقتصادی محلی ما

ما مفتخریم که به شرکت‌ها کمک می‌کنیم: استارت‌آپ‌هایی که در برنامه‌های Google برای استارت‌آپ‌های ما سرعت می‌گیرند، توسعه‌دهندگانی که بازی‌های خود را از طریق Google Play به دنیا می‌آورند، شرکت‌هایی که با استفاده از Google Ads با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار می‌کنند، تولیدکنندگان محتوا که صدای برزیلی‌ها را در YouTube می‌دهند، و خیلی بیشتر.

در سال 2023، ما بیش از 188 میلیارد ریال به اقتصاد برزیل از طریق پلتفرم‌های خود از جمله جستجو، تبلیغات Google، AdSense، YouTube، Google Cloud و Google Play کمک کردیم. و از طریق قانون مشوق های مالیاتی، ما میلیون ها دلار در 21 پروژه اجتماعی در 19 ایالت و 143 شهر سرمایه گذاری کردیم. یکی از آنها، از انجمن Vaga Lume، کتابخانه هایی خواهد ساخت و واسطه هایی را برای تشویق مطالعه در جوامع در آمازون قانونی آموزش خواهد داد.

همه این اعلامیه ها بر اساس تعهد ما برای ایجاد تأثیر مثبت اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی در برزیل است. و با جدیدترین پیشرفت‌ها در هوش مصنوعی، ما در کنار مردم برزیل به نوآوری ادامه خواهیم داد – کشوری که تقریباً 20 سال است که خوش شانس بوده‌ایم که آن را خانه بدانیم.

Source link