3 راه برای یافتن معاملات عالی

روند رزرو پرواز 2023

خارج از این ابزارها، ما اطلاعات دیگری را برای کمک به شما در سفر با بودجه جمع آوری کرده ایم. سال گذشته، اطلاعات آماری صرفه‌جویی در هزینه را بر اساس روندهای قیمت‌گذاری تاریخی در Google Flights به اشتراک گذاشتیم. ما دوباره اعداد را با جدیدترین داده ها انجام دادیم، و بیشتر نکات مربوط به سال 2022 همچنان درست است: توقف یا اجتناب از پروازهای آخر هفته یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در رزرو پرواز بعدی شماست.

اما چیزهایی دارند برای پروازهای نزدیک کریسمس و پروازها به اروپا کمی تغییر کرد. در هر دو سناریو، شما حتی زودتر از حد معمول می خواهید رزرو کنید، به خصوص اگر در حال حرکت به سمت حوض هستید. این چیزی است که ما پیدا کردیم:

بهترین زمان برای رزرو پرواز برای کریسمس: برای سفرهایی که از اواسط دسامبر شروع می‌شوند، احتمالاً در اوایل اکتبر معاملاتی پیدا خواهید کرد. میانگین قیمت‌ها معمولاً 71 روز قبل از حرکت به پایین‌ترین حد ممکن می‌رسند – تغییر بزرگی نسبت به اطلاعات آماری ما در سال 2022، که نشان داد میانگین قیمت‌ها فقط 22 روز قبل از حرکت پایین‌ترین قیمت بوده است. و محدوده قیمت معمولی پایین اکنون 54-78 روز قبل از پرواز است.

بهترین زمان برای رزرو پرواز از آمریکا به اروپا: میانگین قیمت‌ها 72 روز یا بیشتر قبل از حرکت کمترین مقدار بوده است. به عبارت دیگر، میانگین نرخ بلیط هواپیما از ایالات متحده به اروپا تنها در طول زمان افزایش می‌یابد، به خصوص زمانی که حدود 10 هفته از پرواز فاصله داشته باشید. بنابراین اگر می‌خواهید گرد و غبار آن پاسپورت را پاک کنید، باید در اسرع وقت پرواز خود را رزرو کنید.

مطالب پیشنهادی  روشی جدید برای کشف برنامه‌ها و بازی‌ها در Google Play

با استفاده از این ابزارها و روندها، شما برای برخاستن بیشتر از آن آماده خواهید بود. سفر امن!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور