گوگل مشکل عدم نمایش نام سایت برای صفحات داخلی را برطرف می کند

نام های برچسب های گوگل

Google مشکل عدم نمایش نام سایت‌ها برای برخی از صفحات داخلی را برطرف کرده است، این مشکل از دسامبر 2023 وجود داشته است. من برخی از نمونه‌ها را بررسی کردم، و واقعاً برطرف شده‌اند – اگرچه Google گفت برخی از اصلاحات هنوز در حال ارائه هستند و آن صفحات باید انجام شوند. دوباره پردازش شد تا ثابت شود

به عنوان یادآوری، گوگل از زمانی که ویژگی نام سایت را در اکتبر 2022 برای موبایل و سپس نام سایت برای نتایج دسکتاپ در مارس 2023 راه اندازی کرد، با مشکلات نام سایت دست و پنجه نرم می کرد. Google یک مشکل شناخته شده را تأیید کرد که در آن نام سایت برای صفحات داخلی ممکن است یک مشکل باشد. نمایش صحیح گوگل بسیار طولانی تر از صفحه اصلی است و اکنون این مشکل را برطرف کرده است – ماه ها و ماه ها بعد.

موضوع اینجا بود:

Google Site Issue Internal Pages 1701696153

اما اکنون رفع شده است، این یک اسکرین شات است:

نام سایت گوگل رفع شد

گوگل برای حذف این بخش، اسناد نام سایت خود را به روز کرد:

نام سایت گوگل مشکل شناخته شده قدیمی است

گوگل همچنین اضافه کرد: “نام سایت دلخواه شما را برای صفحات داخلی مشاهده نمی کنید؟ اگر صفحه اصلی شما از قبل نام سایت مورد نظر شما را نشان می دهد، به یاد داشته باشید که به گوگل نیز فرصت دهید تا صفحات داخلی شما را دوباره بخزد و پردازش کند.”

این یک به‌روزرسانی امیدوارکننده به نظر می‌رسد، من فقط تعجب کردم که چندین ماه طول کشید تا رفع شود.

باید توجه داشته باشم، به نظر می رسد گوگل هنوز با برخی از ccTLD ها مشکل دارد، مانند این که XYZ را به عنوان نام نشان می دهد، اما باید DECIPHer باشد:

دیشیفیوک

بحث انجمن در ایکس.Source link