Google Fi به عنوان اولین ساعت هوشمند پشتیبانی شده برای Pixel Watch آماده می شود

گوگل فای، رقیب این شرکت برای Mint و Visible، در حال آماده شدن برای عرضه بعدی Pixel Watch است و آن را به اولین ساعت هوشمند پشتیبانی شده توسط اپراتور تبدیل می کند.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. هنگامی که این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را کامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


از امروز، Google Fi از دو نوع مجزا از دستگاه ها پشتیبانی می کند. تلفن‌ها طیف وسیعی از مدل‌های پشتیبانی‌شده اندروید را پوشش می‌دهند و از سال ۲۰۱۸ حتی آیفون‌ها را می‌توان با Google Fi استفاده کرد. همانطور که انتظار دارید، به هر تلفن در طرح شما شماره تلفن مخصوص به خود را برای ارسال پیامک و تماس داده می شود.

سپس دستگاه‌های Chromebook و تبلت‌های Android را دارید که می‌توانند با سیم‌کارت فقط داده از Google Fi راه‌اندازی شوند. این سیم کارت ها البته فقط برای دسترسی به اینترنت در نظر گرفته شده اند و از شماره تلفن خود استفاده نمی کنند. مزیت اصلی این موارد این است که بسیاری از طرح‌های Google Fi به شما امکان می‌دهند بدون پرداخت هزینه اضافی، یک دستگاه فقط داده را به طرح خود اضافه کنید.

برخلاف تقریباً همه اپراتورهای موجود امروز، Google Fi در حال حاضر از ساعت‌های هوشمند پشتیبانی نمی‌کند، علی‌رغم وجود سیستم‌عامل Wear خود گوگل. خوشبختانه، با قضاوت از آخرین به روز رسانی برنامه Google Fi، نسخه 69، به نظر می رسد که به زودی تغییر می کند.

در آن، تیم ما چندین مرجع به “rohan_add_device_confirmation_details” پیدا کرده است. به عنوان یک تجدید، “روهان” نام رمز گوگل برای پاییز پاییز پاییز است. بر این اساس، به نظر می‌رسد احتمالاً می‌توانید Pixel Watch را مستقیماً از Google Fi خریداری کنید یا یک Pixel Watch را که در جای دیگری خریداری شده‌اید به برنامه خود اضافه کنید.

کد امروز جزئیات قیمت ساعت هوشمند در Google Fi را مشخص نمی کند. استدلالی وجود دارد که پیکسل واچ می تواند تنها با یک سیم کارت رایگان فقط داده، درست مانند تبلت یا کروم بوک، کار کند.

در همین حال، اکثر اپراتورها در واقع یک شماره تلفن اختصاصی را به ساعت‌های هوشمند اختصاص می‌دهند و به آن‌ها اجازه می‌دهند بدون نیاز به تلفن شما در نزدیکی تماس بگیرند و تماس بگیرند. بسته به خدماتی که شرکت مخابراتی شما ارائه می‌دهد، این تماس‌ها می‌توانند از شماره تلفن شما یا از شماره خود ساعت برقرار شوند. برخلاف یک سیم‌کارت ساده داده، منطقی است که Google Fi برای خط ساعت هوشمند در صورت داشتن شماره تلفن خود، هزینه اضافی دریافت کند.

تنها جزئیات دیگری که توانستیم پیدا کنیم این است که Google Fi به شما امکان می‌دهد برای Pixel Watch جدید خود بیمه بخرید. مانند هر دستگاه دیگری که از طریق شرکت مخابراتی خریداری می شود، پس از خرید نیز چند روز مهلت برای تصمیم گیری برای اضافه کردن بیمه خواهید داشت.

با توجه به اینکه شرکت مخابراتی معمولاً از هر تلفن پیکسل جدید به محض عرضه پشتیبانی می کند، دیدن Google Fi در حال آماده شدن برای ساعت جدید غیرمنتظره نیست. مطمئناً این پشتیبانی ویژه دستگاه تنها آغاز راه است، زیرا تعداد زیادی ساعت دیگر با LTE سازگار وجود دارد که مشتریان در صورت امکان، مطمئناً مایلند از آنها در Google Fi استفاده کنند. در حال حاضر، با این حال، این کد نشان می دهد که Google Fi است صرفا آماده شدن برای پیکسل واچ

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: