Google Fi تماس Wi-Fi، نقطه اتصال جهانی را به iPhone اضافه می کند

Google Fi امروز سه به‌روزرسانی را ارائه می‌کند که بر تجربه بین‌المللی MVNO در هنگام سفر متمرکز شده‌اند و با تماس Wi-Fi برای مشترکین آیفون شروع می‌شود.

تماس Wi-Fi با Google Fi پس از سال‌ها که Google Fi فقط از اندروید پشتیبانی می‌کند، اکنون به آیفون می‌آید. این ایده آل است زمانی که در ساختمان های بزرگ یا زیر زمین در مترو و همچنین در سطح بین المللی. اگر هم Wi-Fi و هم شبکه تلفن همراه در دسترس باشند، گوگل می گوید که “تماس شما را بر روی هر کدام که بهترین اتصال را به شما می دهد هدایت می کند.” دستورالعمل های تنظیم در اینجا موجود است.

در همین حال، اگر از برنامه‌های Flexible و Unlimited Plus FI استفاده می‌کنید، اکنون آیفون از اتصال بین‌المللی هات اسپات پشتیبانی می‌کند. با این دو به‌روزرسانی و راه‌اندازی VPN در سال گذشته، پشتیبانی از Fi برای دستگاه‌های iOS بهتر می‌شود، اما هنوز 5G را ارائه نمی‌دهد.

آخرین آپدیت برای کاربران اندروید است. پوشش بین‌المللی شبکه 5G با Google Fi اکنون در 26 کشور دیگر با مجموع 39 کشور ارائه می‌شود:

اتریش آلمان لوکزامبورگ اسلوونی
بحرین یونان مالت اسپانیا
بلژیک هنگ کنگ هلند سوئد
بلغارستان ایسلند نیوزلند سوئیس
کانادا ایرلند لهستان تایوان
چین اسرائيل کشور پرتغال تایلند
کرواسی ایتالیا قطر بوقلمون
چک ژاپن رومانی امارات متحده عربی
فنلاند کشور کره عربستان سعودی انگلستان
فرانسه کویت اسلواکی

همچنین دیگر انحصاری پیکسل نیست و با Samsung Galaxy S22، S22+ و S22 Ultra کار خواهد کرد. Google MVNO اضافه کرد که “پوشش 5G را در طول زمان به کشورهای بیشتری گسترش خواهد داد.”

اطلاعات بیشتر در Google Fi:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: