Google Fi برای بقیه سال 2022 خدمات رایگان را به کاربران سابق ارائه می دهد

در تلاش برای پیوستن مجدد به مشترکین قبلی، Google Fi خدمات تلفن همراه رایگان «برای بقیه سال 2022» ارائه می‌کند.

در صورت دعوت (از طریق ایمیل)، شما و حداکثر پنج نفر دیگر فقط بیش از سه ماه خدمات رایگان در ردیف Simply Unlimited یا Unlimited Plus دریافت خواهید کرد. حداکثر (شش خط در طرح دوم)، این ارزش 720 دلار است.

یکی از مشتریان سابق Fi که این پیشنهاد ویژه و با زمان محدود را دریافت کرده بود، در ابتدای سال 2020 لغو شد. افرادی که دعوت شده‌اند یک کد تبلیغاتی دریافت می‌کنند و «همه خطوط باید دعوت را تا تاریخ 21/10/2022 بپذیرند»، در حالی که باید «سرویس Fi خود را فعال کنند». ظرف 30 روز و قبل از 12/31/2022 فعال شود.

مدتی است که بخشی از Fi نیستید، بنابراین ما یک پیشنهاد ویژه فقط برای شما داریم: برای مدت زمان محدود، می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای به یک طرح نامحدود Fi با حداکثر 6 خط بپیوندید. 2022.

گوگل می گوید «همه خطوط برای واجد شرایط بودن باید شماره ای را به Fi منتقل کنند». علاوه بر این، انتقال شماره Fi-to-Fi به حساب نمی آید، در حالی که پورت ها “باید از شرکت های مخابراتی باشند که خدمات تماس، صوتی و داده دارند.”

  • تخفیف برای فهرست قیمت طرح‌های Fi Unlimited شامل مالیات و کارمزد اعمال می‌شود. سایر هزینه ها شامل نمی شود.

خدمات رایگان برای بقیه سال 2022 یک بازی نسبتاً تهاجمی از طرف Google Fi است. طرح Simply Unlimited داده‌ها را پس از 35 گیگابایت کاهش می‌دهد، ماهیانه 5 گیگابایت اتصال به نقطه اتصال را ارائه می‌دهد و سیم‌کارت داده (برای رایانه‌های لوحی) ارائه نمی‌دهد. قیمت یک خط 50 دلاری است و برای 4+ کاربر به 20 دلار در هر خط کاهش می یابد.

Unlimited Plus آن را قبل از محدود کردن به 50 گیگابایت افزایش می دهد و در آن محدودیتی برای اتصال به اینترنت ندارد، در حالی که سیم کارت داده و ویژگی های مناسب سفر را دریافت می کنید. قیمت یک خط 65 دلار است و به 40 دلار در هر خط برای 4+ ارزان است.

اطلاعات بیشتر در Google Fi:

متشکرم دی!

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: