فعال کردن Google Fi در Best Buy با اعتبار صورت حساب ۱۰۰ دلاری همراه است

Best Buy از سال 2019 سیم‌کارت‌های Google Fi را می‌فروشد، و تبلیغات یک ماهه نشان می‌دهد فعال‌سازی‌های جدید در فروشگاه یا آنلاین با اعتبار صورت‌حساب 100 دلاری ارائه می‌شود.

هنگام فعال کردن یک خط Google Fi جدید در فروشگاه – که شامل صحبت با یک کارمند است – یا به صورت آنلاین در Best Buy، یک اعتبار 100 دلاری دریافت می‌کنید که می‌تواند برای هزینه‌های صورت‌حساب ماهانه اعمال شود، «مانند داده، تماس، پیامک، و حفاظت از دستگاه.” تلفن در حال فعال شدن می تواند یک دستگاه قفل جدید یا موجود باشد.

شما باید یک مشتری جدید Fi باشید. مشتری جدید Fi شخصی است که هرگز سرویس Fi نداشته است یا کسی که آخرین روز خدمات Fi او بیش از 180 روز قبل از خرید با این تبلیغات انجام شده است.

سیم‌کارت‌های فقط داده واجد شرایط نیستند و اعتبار آن را نمی‌توان برای خرید تلفن یا تأمین مالی استفاده کرد. برای دریافت و استفاده از اعتبار Fi باید «به مدت 30 روز در Fi فعال بمانید».

برای استفاده از اعتبار Fi باید در Fi فعال بمانید. اگر قبل از استفاده از اعتبار کامل Fi، آن را غیرفعال کنید، مبلغ باقیمانده را از دست خواهید داد.

این پیشنهاد اکنون شروع می شود و تا 27 ژوئیه ساعت 11:59 بعد از ظهر PT معتبر است. شما می توانید شرایط و ضوابط کامل را اینجا بیابید.

اطلاعات بیشتر در Google Fi:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: