Google Fi جزئیات تأثیر خاموش شدن T-Mobile 3G برای Pixel را نشان می دهد

علاوه بر انتشار یک به‌روزرسانی پیکسل که امکان رومینگ VoLTE را در این ماه فراهم می‌کند، Google Fi – به عنوان یک MVNO – توضیح می‌دهد «چگونه خاموش شدن T-Mobile 3G بر سرویس شما تأثیر می‌گذارد».

در جولای 2022، T-Mobile شروع به خاموش کردن شبکه 3G خود خواهد کرد. در نتیجه، برخی از دستگاه‌هایی که از Voice over LTE (VoLTE) یا رومینگ VoLTE پشتیبانی نمی‌کنند، ممکن است سرویس‌های تماس صوتی، از جمله تماس با 911، یا اتصال را هنگام خاموش شدن شبکه‌های 3G از دست بدهند.

به طور خلاصه، گوگل توصیه می کند که “شما را به دستگاهی ارتقا دهید که VoLTE را فعال کرده است” زیرا در غیر این صورت مشکلات شبکه خانگی وجود خواهد داشت. Google برای تأیید سازگاری عمومی دستگاه، به جستجوگر Fi استاندارد پیوند می‌دهد. یک جایگزین محدود، ادامه توانایی استفاده از Wi-Fi برای تماس‌های صوتی است.

وقتی شبکه 3G T-Mobile قطع شود، دیگر نمی‌توانید از دستگاه خود برای تماس صوتی، از جمله تماس اضطراری، استفاده کنید و حداقل اتصال را خواهید داشت.

صحبت از اتصال، Google Fi روشن می‌کند که کسانی که «به طور عمده به شبکه 3G متصل می‌شوند» تحت تأثیر این خاموش شدن قرار می‌گیرند و کاربران را به نقشه پوشش که فقط 4G LTE و 5G را در این مرحله شناسایی می‌کند، برای بررسی راهنمایی می‌کند.

در نهایت، Google Fi وضعیت را برای دارندگان پیکسل شرح می دهد:

اگر از Pixel 1 یا 2 استفاده می‌کنید، تحت تأثیر قطع شدن شبکه 3G قرار می‌گیرید. در تلفن فعلی خود، هنگام رومینگ داخلی، اتصال نخواهید داشت، و تلفن شما به روز رسانی نرم افزاری را برای فعال کردن رومینگ VoLTE دریافت نمی کند.

Pixel 3 و 3 XL «ممکن است توانایی برقراری تماس تلفنی در حین رومینگ را کاهش داده باشد» زیرا به‌روزرسانی رومینگ VoLTE را دریافت نکرده است. همه دارندگان پیکسل دیگر، از جمله کاربران 3a تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند.

Google Fi همچنین به:

اطلاعات بیشتر در Google Fi:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: