گوگل می گوید بازخورد در مورد آخرین به روز رسانی هسته واقعا مفید بود

گوگل می گوید بازخورد در مورد آخرین به روز رسانی هسته واقعا مفید بود

جان مولر از گوگل در ویدئویی که دیروز منتشر کرد گفت که بازخورد ارسال شده و گوگل در مورد به روز رسانی اصلی مارس 2024 جمع آوری شده است “در ارزیابی ها و بحث ها واقعا مفید بوده است.” او افزود که تیم های گوگل “در حال بررسی با کیفیت جستجو و تیم های رتبه بندی هستند.”

جان این را در نقطه 5:11 در ویدیو گفت:

این هم متن آن قسمت:

با این به‌روزرسانی‌ها، ما بازخوردهایی را از صاحبان سایت، شاید همه شما، جمع‌آوری کردیم که با تیم‌های کیفیت جستجو و رتبه‌بندی آنها را بررسی کرده‌ایم. با تشکر از همه کسانی که بازخورد خود را در آنجا ارسال کردند. در ارزیابی ها و بحث ها واقعا مفید بوده است.

به عنوان یادآوری، Google یک فرم بازخورد برای به‌روزرسانی اصلی مارس 2024 تنظیم کرد. اکثر سئوکاران فرم را پر نکردند، اما گوگل هنوز بازخوردهای زیادی دریافت کرد، که گوگل گفت همه آنها را خوانده اند و ممکن است تغییرات بر اساس آن ایجاد شود.

ما هنوز منتظر تغییراتی هستیم، اما اینکه چه تعداد از کسب و کارها از آن زمان تاکنون زیر بار رفته اند، سوال بزرگتر در حال حاضر است…

گلن گیب در X نوشت: “من مشتاقم ببینم به روز رسانی اصلی بعدی برای سایت هایی که پس از “به روز رسانی های پاییز 2023” سخت روی بهبود آنها کار کرده اند چگونه به نظر می رسد. همانطور که من …

بحث انجمن در X.

Source link