Google Family Link را با Material You، برنامه وب و موارد دیگر دوباره طراحی می‌کند

Google Family Link که کمی بیش از پنج سال پیش اعلام شد، طراحی مجددی دریافت می‌کند که با به کار بردن کنترل‌ها و همچنین Material You و یک برنامه وب، تجربه‌ای ساده را برای والدین ارائه می‌دهد.

با یک چرخ فلک نمایه در بالا شروع می شود که به شما امکان می دهد سریع بین حساب ها جابجا شوید. این مورد در «برگزیده‌ها» و «کنترل‌ها» ظاهر می‌شود و اولین تب بلافاصله نمای کلی از استفاده از برنامه را ارائه می‌دهد. شبکه‌ای از کارت‌ها آماری مانند برنامه‌های اخیراً نصب‌شده و پراستفاده‌شده، میانگین زمان صفحه نمایش، و سایر پیشنهادات/توصیه‌ها را نشان می‌دهد. Google در آینده «اطلاعات و محتوای مفیدتر» را معرفی خواهد کرد:

ما همچنین منابعی از شرکای مورد اعتماد مانند Common Sense Media، ConnectSafely و مؤسسه ایمنی آنلاین خانواده اضافه می‌کنیم تا به شما کمک کند تا در مکالمات پیرامون ایمنی آنلاین در خانه پیمایش کنید.

در برگه «کنترل‌ها»، می‌توانید همه دستگاه‌های واردشده/مدیریت‌شده آن‌ها را ببینید و محدودیت‌های زمان تماشای صفحه و همچنین زمان‌بندی زمان خواب را تعیین کنید. همچنین می توانید محدودیت های محتوا و مجوزهای داده برنامه را مدیریت کنید.

ویژگی جدید اصلی «فقط امروز» برای تعیین محدودیت‌های موقت زمان نمایش است که فقط تنظیمات موجود را برای یک روز بدون تغییر چیز دیگری لغو می‌کند.

ما می‌دانیم مواقعی وجود دارد که می‌خواهید موقتاً تنظیمات زمان صفحه نمایش را تغییر دهید، در صورتی که فرزندتان به زمان بیشتری نیاز دارد، مثلاً اگر در تعطیلات هستید یا باید دو دقیقه آخر نمایش مورد علاقه‌اش را تمام کند.

گرد کردن نوار پایینی Material You، موقعیت مکانی با نقشه ای از مکان های دستگاه های مدیریت شده (با عمر باتری) است. مانند اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی Google Maps در ماه ژوئن، شما می‌توانید هنگامی که «فرزندتان به مقصد خاصی مانند مدرسه می‌رسد یا از آن خارج می‌شود» اعلان‌هایی دریافت کنید.

آخرین بخش این Family Link جدید در تلفن همراه، دسترسی مکان Google به اعلان‌ها (نماد زنگ) را در گوشه سمت راست بالا مشاهده می‌کند. این شامل توانایی «مشاهده درخواست‌های فرزندانتان برای دانلود برنامه، خرید و دسترسی به وب‌سایت‌های مسدود شده» است، با برگه‌های برتر که برای مشاهده هشدارها بر اساس حساب یا ترکیب در یک نمای استفاده می‌شوند.

Google همچنین یک برنامه وب Family Link را برای والدین (برای دسترسی به کنترل‌ها) و کودکان (برای درک تنظیمات و سطوح دسترسی آنها) معرفی می‌کند.

این طراحی مجدد Google Family Link از امروز عرضه می‌شود و طی «هفته‌های آینده» به‌طور کامل در دسترس خواهد بود.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: